دکتر ستاری در بازدید از بخش های مختلف مجتمع تحقیقاتی جهاددانشگاهی مطرح کرد:

استفاده پارک علم و فناوری البرز از ظرفیت های بخش خصوصی

کد خبر : 91123 سه شنبه 17 اردیبهشت 1398 - 15:36:34

دکتر سورنا ستاری معاون علم و فناوری ریاست جمهوری به همراه دکتر طیبی رییس جهاد دانشگاهی و مهندس شهبازی استاندار البرز از پارک علم و فناوری البرز و نمایشگاه دستاوردهای دانش بنیان و فناور این پارک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری البرز دکتر ستاری معاون علم و فناوری ریاست جمهوری به همراه دکتر طیبی رییس جهاد دانشگاهی و هیات همراه در این بازدید همچنین از دو طرح شاخص پارک علم و فناوری البرز در زمینه کشاورزی و صنعتی رونمایی کرد.

معاون علم و فناوری ریاست جمهوری در این بازید در سخنان کوتاهی با اشاره به دستاوردهای خوب پارک علم و فناوری البرز گفت: پارک علم و فناوری البرز در استان صنعتی البرز ظرفیت های بسیاری دارد و باید از ظرفیت های بخش خصوصی برای توانمند کردن خود و شرکت های دانش بنیان و فناور استفاده نماید.

در این بازدید که به همراه دکتر طیبی رییس و دکتر بیجندی رییس سازمان ستفا صورت گرفت مدیران شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری البرز مشکلات و مسائل خود را با دکتر ستاری مطرح کردند.

در ابتدای این بازدید دکتر عطا اله ربانی رییس پارک علم و فناوری البرز بخشی از خدمات و دستاوردهای این پارک را در حوزه دانش بنیان ارایه و یادآور شد: پارک علم و فناوری البرز با محدودیت های فضای فیزیکی و بودجه ای بیش از ۱۵۰ شرکت را در فضای محدود خود مستقر کرده است.

وی با اشاره به موقعیت علمی و صنعتی استان البرز، این استان را در زمینه شرکت های دانش بنیان حایز  رتبه چهارم ذکر کرد و خواستار حمایت معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری در نقش آفرینی این پارک در جذب و پذیرش ببشتر و استقرار و حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور شد.

وی بر توانمندی پارک علم و فناوری البرز در زمینه ایفای نقش موثرتر در سال رونق تولید تاکید نمود و یادآور شد:  انتظار این است حمابت های لازم در بعد استانی و کشوری از این پارک بیش از گذشته صورت بگیرد.

دکتر ستاری و هیات همراه همچنین از بخش های مختلف مجتمع تحقیقاتی جهاد دانشگاهی نیز بازدید کردند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]