برگزاری چهارمین رویداد استارت آپ کوک در صنعت مازندران

چهارمین رویداد استارت آپ کوک در حوزه صنعت مازندران با همکاری شرکت شهرک‌های صنعتی و دانشگاه مازندران، در اسفند ماه سال جاری برگزار می‌شود.

یاسر امینی با اشاره به اینکه رویداد استارت آپ با هدف بسترسازی خلق ایده میان علاقمندان به حوزه صنعت برگزار می‌شود، گفت: با اجرای رویداد استارت آپ کوک، متخصصان با مباحث کسب و کار، انتقال تجربیات منتورها و مربیان کسب و کار به صاحبان ایده و در نهایت حمایت از ایده‌های منتخب، به‌منظور ایجاد کسب و کار و تولید ثروت آشنا خواهند شد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران اظهارکرد: در رویداد استارت آپ کوک که چهارمین دوره آن با حمایت شرکت شهرک‌های صنعتی استان در اسفند ماه سال جاری برگزاری می‌شود، تعداد زیادی ایده‌های مختلف شرکت کننده از سراسر کشور، در مرحله نخست مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

امینی افزود: پس از طی مرحله نخست، تعداد ۱۰تا ۱۱ ایده در قالب تیمهای ۱۰ نفره به مرحله دوم راه خواهند یافت و در این مرحله، با همکاری تیم‌ها، راهنمایی مربی و تسهیل‌گر در قالب ساخت طرح قابل ارائه به سرمایه‌گذار در مدت ۳ روز، مورد ارزیابی داوران قرار گرفته و در نهایت ۳ایده انتخاب و به‌عنوان ایده‌های برتر و یک ایده نیز به‌عنوان ایده اخلاق معرفی می‌شوند.

وی تصریح کرد: در خاتمه، ایده‌های منتخب توسط شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نیز مورد حمایت قرار می‌گیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا