دومین همایش ملی خدمات عمومی الزامی ICT درمناطق روستایی برگزار می شود

کد خبر : 33331 چهارشنبه 26 اسفند 1394 - 16:26:46

دومین همایش ملی خدمات عمومی الزامی ICT در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته مرداد ماه سال 1395 در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار خواهد شد.

به گزارش پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، این رویداد با حمایت مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و با مشارکت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برگزار می شود و اندیشمندان، متخصصان و علاقمندان به توسعه خدمات الکترونیکی در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته می توانند با مراجعه به آدرس http://uso.itrc.ac.ir ، ضمن اطلاع از آخرین اخبار طرح خدمات الکترونیکی در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته به اطلاعات مربوط به اولین همایش و اخبار مربوط به دومین همایش دسترسی پیدا کنند.
نخستین جلسه کمیته سیاستگذاری 'دومین همایش ملی خدمات عمومی الزامی ICT در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته' با حضور جمعی از دست اندرکاران این همایش در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
اعضای جلسه ضمن مرور رویکرد نخستین دوره همایش و دستاوردهای آن در خصوص زمانبندی اجرایی، جهت گیری و محورهای کلان دومین همایش وسیاستگذاری های لازم در خصوص محتوای همایش تبادل نظر و تصمیم گیری کردند.
سازوکارهای دعوت از ذینفعان این حوزه در کشور، دعوت از مهمانان خارجی و برگزاری نشست های تخصصی، شیوه فراخوان مقالات، انتخاب طرح های برتر، انتخاب پایان نامه های برتر و برگزاری کارگاه های آموزشی از دیگر موضوعاتی است که در این جلسه در مورد آنها تبادل نظر و تصمیم گیری شد.
این جلسه با حضور دکتر محمد خوانساری، رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر علی اکبر جلالی استاد دانشگاه علم و صنعت و دبیر علمی همایش و مهرداد ویسی معاون اداره کل USO از سازمان تنظیم مقررات، برگزار شد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]