پهپادی که بسته پستی مشتریان را می رساند

کد خبر : 95524 یکشنبه 28 مهر 1398 - 13:59:13

شرکت وینگ در یک برنامه آزمایشی در آمریکا محموله های پستی را به وسیله پهپاد به خانه مشتریان می فرستد. پهپاد بسته پستی مشتریان را به حیات خانه یا مسیر گاراژ آنها می رساند.

 شرکت Wing از زیرمجموعه های  آلفابت( شرکت مادر گوگل)  عملیات ارسال بسته های پستی به خانه ها به وسیله پهپاد را در آمریکا آغاز کرده است. این عملیات در حقیقت یک برنامه پایلوت است که در شهر کریستینزبرگ در ایالت ویرجینیا انجام می شود و پهپادها بسته های پستی شرکت های فدکس، والگرینز و خرده فروشی شوگر مگنولیا را  برای مشتریان ارسال می کنند. این محموله های پستی شامل دارو، مواد غذایی و کادوهای مختلف هستند.

آلفابت اعلام کرده این نخستین سرویس تجاری ارسال محموله پستی با پهپاد است که در آمریکا ارائه می شود. اداره هوانوردی فدرال آمریکا(FAA) گواهینامه Air Carrier  شرکت وینگز را گسترش داده است.

ساکنان این شهر می توانند به وسیله اپلیکیشن وینگ دروالگرینز یا شوگر مگنولیا کالا سفارش دهند. یک پهپاد سفارش های مشتریان را  به اماکنی از پیش تعیین شده در حیات یا در مسیر گاراژ خانه آنها می رساند. همچنین مشتریان می توانند از خدمت ارسال فدکس اکسپرس به وسیله پهپاد استفاده کنند. قرار است  برنامه پایلوت ارسال محموله با پهپاد شرکت وینگ در استرالیا و فنلاند نیز اجرا شود.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]