کد خبر : 92988 یکشنبه 23 تیر 1398 - 13:25:53
فراخوان-کنگره-سالانه-زخم-و-ترمیم-بافت

فراخوان کنگره سالانه زخم و ترمیم بافت

سیناپرس: چهارمین کنگره سالانه زخم و ترمیم بافت از ۲۸ آبان تا اول آذر ماه امسال در مرکز همایش‌های بین‌المللی رازی برگزار می‌شود.

کنگره سالانه "زخم و ترمیم بافت" هرساله با هدف معرفی و بررسی جدیدترین دستاوردهای علمی و پژوهشی در زمینه ترمیم زخم و بافت به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود.

طب داخلی و جراحی، تشخیص، پیشگیری، درمان، تکنولوژی‌های نوین، مهندسی بافت، طب بازساختی و نانوتکنولوژی، علوم پایه و سلولی- مولکولی و پرستاری و توانبخشی از جمله محورهای چهارمین کنگره سالانه زخم و ترمیم بافت محسوب می‌شوند.

بر اساس اعلام دبیرخانه کنگره، ۳۱ شهریور ماه آخرین مهلت ارسال مقالات و دوم مهرماه زمان استخراج و ارسال مقالات به داوران اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و ارسال مقالات به وب‌سایت http://www.wtrc.ir/ مراجعه کرده و یا دبیرخانه علمی یا اجرایی کنگره با شماره تلفن‌های ۰۲۱۶۶۴۹۴۶۴۹ - ۰۲۱۶۶۴۹۲۵۷۲ و ۰۲۱۴۴۴۱۲۴۳۷ تماس بگیرند.

بنا بر اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، پژوهشکده فناوری‌های زخم و ترمیم بافت و مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران با صدور اطلاعیه‌ای آمادگی خود را برای همکاری با تمام علاقه‌مندان، پژوهشگران حوزه علوم پایه و بالینی، مراکز درمانی و تحقیقاتی، شرکت‌ها و … در برگزاری ششمین کنگره سالانه زخم و ترمیم بافت اعلام کرده است.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]