دوربین ۳۶۰ درجه معلق با ردیابی حرکات در خانه

کد خبر : 69039 یکشنبه 30 مهر 1396 - 13:16:24

به تازگی دستگاهی ساخته شده که یک دوربین ۳۶۰ درجه دارد که در هوا معلق می ماند. همچنین با ردیابی صدا و حرکت در اتاق به طور خودکار روشن می شود.

به گزارش  سیناپرس به نقل از ایرنا، به تازگی شرکت ۱-Ring دستگاهی به نام Moon ساخته  که می تواند با تمام گجت های خانگی همخوان شود.

Moon مجهز به دوربین هوشمند ۳۶۰ درجه، قابلیت دید در شب و روز، شارژ بی سیم، فضای ذخیره سازی ابر و حسگرهای متعدد است تا تمام رویدادهای خانگی را رصد کند. این نخستین محصول شرکت ۱-Ring است و از اوایل سال آتی در بازار عرضه می شود.

این دستگاه که به نام «نخستین دوربین هوشمند معلق جهان» مشهور شده، به آرامی از روی سطح بلند می شود و در هوا معلق می ماند. دستگاه می تواند در هر جهتی به طور۳۶۰ درجه بچرخد و محیط اطرافش را رصد کند.

 Moon مجهز به  فناوری شناسایی صوت و سروصداست و علاوه بر تمام این موارد دستگاه به طور نامحسوس با دستگاه های هوشمند دیگر خانه یکپارچه می شود. Moon قابلیت همخوانی با  دستیار صوتی هوشمند آلکسا و گوگل هوم را نیز دارد.

 همچنین پس از آنکه حسگرها صوت یا حرکت را در اتاق ردیابی کنند، دستگاه به طور خودکار ثبت ویدئو را آغاز می کند.درکنار تمام این موارد دستگاه به وسیله یک اپلیکیشن کنترل می شود و کاربر با کمک آن می تواند از راه دور خانه را کنترل کند.  دستگاه می تواند دما، رطوبت، نور و سطح دی اکسید کربن خانه را کنترل کند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]