امکان سفارش آنلاین خودروی حمل بار

کد خبر : 59232 یکشنبه 14 خرداد 1396 - 10:59:37

محققان یک شرکت دانش بنیان نرم افزاری طراحی کرده اند که صاحبان بار و کارخانه ها می توانند به واسطه آن، خودروی حمل بار خود را به صورت آنلاین سفارش دهند و در طول مسیر بار را ردیابی کنند.

به گزارش سیناپرس، حامد تاجدی، مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در حوزه تولید نرم افزار و از محققان ایرانی بازگشته به کشور از تورنتو کانادا به  مهر اظهار داشت: در این شرکت دانش بنیان موفق شدیم نرم افزاری طراحی کنیم که به واسطه آن دو سمت بازار را به هم متصل کنیم.

وی با بیان اینکه این بازارها کارخانه ها و صاحبان بار در یک طرف و طرف دیگر راننده های خودرو های سنگین هستند، بیان کرد: اینها رانندگان خودروهای سنگین بین شهری از جمله خودروهایی مانند خاور، تریلر، کامیون و ... هستند.

به گفته تاجدی، به واسطه این نرم افزار، می توان همانند نرم افزاری که اکنون در تهران و برخی شهرستان ها برای مسیرهای درون شهری مسافران به کار گرفته می شود، بار بیش از ۴ تن را حمل کرد.

این محقق خاطر نشان کرد: در صورت درخواست آنلاین یک کارخانه (صاحب بار) خودروی مورد نظر به مبدا فرستاده می شود؛ تمامی مشخصات راننده و خودروی سنگین بعد از تایید شرکت، به متقاضی ارسال می شود.

وی ادامه داد: همچنین قیمت حمل کالا نیز به مشتری ارسال می شود.

تاجدی با بیان اینکه این نرم افزار سرویس رد یابی دارد، گفت: در طول مدت جابجایی بار می توان از روی نرم افزار تشخیص داد که خودرو کجاست؛ بدین صورت از قاچاق و بسیاری تخلفات جلوگیری خواهد شد و مشتری از وضعیت بار خود مطلع است.

وی با تاکید بر اینکه این شبکه در حال گسترش است، تاکید داشت: نصب این نرم افزار بروی گوشی های اندروید امکان پذیر است.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]