رونمایی از 3 محصول فناورانه دانشگاه پزشکی اردبیل

سه محصول فناورانه جدید شرکت‌های دانش‌بنیان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل در نمایشگاه دستاوردهای فناوری و فن بازار این استان رونمایی شد.

به گزارش سیناپرس از دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، این سه محصول جدید فناورانه دانش بنیان در مرکز رشد فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی اردبیل تولید و در بیست و چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان اردبیل عرضه و به معرض نمایش گذاشته شده است.

محصول استراتژیک کامپوزیت دندانی یکی از این محصولات جدید محسوب می شود که توسط شرکت دانش‌بنیان فناوران مهر تدبیر ونوس تولید شده است.

همچنین محصول مکمل‌های غذایی سلامت محور که توسط شرکت اکسیر جوانی زیباپسند با نام تجاری “تقویت” محصولات غذایی سلامت محور و به صورت تمام ارگانیک تولید می‌شود، دیگر محصول فناورانه جدید است که چندی پیش پروانه بهره‌برداری و مجوز سیب سلامت از سازمان غذا و دارو دریافت کرده است.

اپلیکیشن “نوبت من” که برای نوبت‌دهی آنلاین پزشکان با قابلیت اعلام نوبت و زمان حضور دقیق بیماران طراحی و تولید شده، محصول دیگر فناورانه رونمایی شده به شمار می‌رود که توسط شرکت یاشیل برق الکترونیک ساوالان طراحی و ساخته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا