خبرنگاران صدای حقانیت هستند

کد خبر : 135803 سه شنبه 18 مرداد 1401 - 12:57:22

مگر صدای عاشورا چیز جز ندای حق وراستی بود؟ تقارن روزخبرنگار و عاشورا نشان دهنده حقانیت و رسالت سنگین قعالیت خبری است.

در میدان فعالیت های خبری چیزی  جز عشق و مهر به مردم، دین و میهن وجود ندارد. هیج چیز و هیچ علاقه ای نمی‌تواند قدرت پایداری و ایستادگی به آن ببخشد. مگر نه اینکه در دشت کربلا نیز همین عشق باعث پایداری بود،پس دریابیم حبرنگاران نیز رهرو و پیشرو خط امام حسین (ع)هستند.

درسی که  خبرنگاران از امام حسین(ع) و حضرت زینب(س) گرفته اند؛ بیدارسازی و آگاهی بخشی است، همانگونه که حضرت سیدالشهدا(ع) با شهادت خود و خواهر ایشان حضرت زینب(س) با بیان شیوا امت اسلامی را بیدار کردند، جامعه خبری نیز در راستای آگاهی بخشی افکارعمومی می بایست تمام تلاش خود را به کار گرفته و به وظیفه سنگینی که در حال حاضر به دوش دارند بیش از پیش واقف باشند .

خبرنگاران و اصحاب رسانه ‌ای کشور، استواری و ثابت قدمی در نشر حقایق و فضائل و دوری و احتراز از کژی‌ها و ناراستی‌ها را سرلوحه کاری خود قرارداده اند و درتلاشند تا اسلام نابی که امام حسین و یارانش برای آن جنگیدند در مسیر جهاد تبیین که مقام معظم رهبری ترسیم فرموده اند را حفظ کنند.

یاد و خاطره شهید محمود صارمی و شهدای عرصه رسانه ازدفاع مقدس تا دفاع از حرم و امنیت کشور عزیزمان ایران اسلامی را گرامی می داریم. شهیدانی که با قلم، دوربین و ابزار رسانه ای منادی آزادی، آزادگی و حق طلبی بودند.
امید است امروز نیز خبرنگاران ما نیز همان راه را پیش بگیریند.

محمد حسین ایمانی خوشخو
مدیر مسول خبرگزاری علم و فرهنگ

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]