فراخوان انجمن‌های علمی دانشگاه آزاد برای ترویج فناوری نانو

تمامی انجمن‌های علمی وگروه‌های دانشجویی فعال که به عضویت شبکه نهادهای ترویجی فناوری نانو درآیند، در صورت عمل به مفاد آیین‌نامه‌های تعریف‌شده در ستاد نانو از مزایای مالی و اعتباری بهره‌مند می‌شوند.

بنیاد آموزش فناوری نانو در راستای توسعه و ترویج هرچه بیشتر فناوری نانو در دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور، در نظر دارد از انجمن‌های علمی/دانشجویی که تمایل به فعالیت در حوزه ترویج فناوری نانو دارند، حمایت کند.

این حمایت‌ها شامل موارد زیر است:

۱- آیین نامه حمایت از رویدادهای آموزشی-ترویجی- کسب‌وکاری فناوری نانو: نهادهای ترویجی که اقدام به برگزاری رویدادهایی در رابطه با آموزش فناوری نانو، ترویج کاربردهای فناوری نانو یا کسب‌وکاری فناوری نانو کنند، طبق آیین‌نامه مصوب مورد حمایت قرار می‌گیرند،

۲– آیین‌نامه حمایتی و رقابتی در حوزه علوم و فناوری نانو: بنیاد آموزش فناوری نانو در راستای توسعه فعالیت‌های ترویجی برای دانشجویان، از فعالیت‌های نهادهای ترویجی در حوزه‌های مختلف حمایت خواهد کرد و همچنین از آثار برگزیده تقدیر به عمل خواهد آورد.

این آیین‌نامه شامل چهار بخش، حمایت از آثار رسانه‌ای، تقدیر از تجارب نو، حمایت از مسابقات دانشجویی و ارزیابی نهاد ترویجی برتر است. این تقدیر در هریک از چهار بخش ذکر شده به صورت جداگانه صورت می‌پذیرد.

علاقه مندان برای مشاهده آیین‌نامه حمایت از رویدادها ونیز آیین نامه حمایتی و رقابتی به سایت نانو فناوری مراجعه کنند. انجمن‌های دانشجویی می‌توانند برای عضویت در شبکه نهادهای ترویجی و کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه شبکه نهادهای ترویجی به آدرس nsg@nano.ir تماس گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا