بزرگترین معدنکار طلای روسیه اعلام کرد؛

معدن طلای سوخولوگ به زودی افتتاح می شود

کد خبر : 108668 دوشنبه 05 آبان 1399 - 16:15:37

بزرگترین معدنکار طلای روسیه، پولیوس، اعلام کرد؛ معدن طلای سوخولوگ در سیبری ۵۴۰ میلیون تن سنگ معدن حاوی ۴۰ میلیون اونس طلا ذخیره دارد و به زودی افتتاح می شود.

 بزرگترین معدنکار طلای روسیه، پولیوس، اعلام کرد در تلاش است مالکیت 100 درصدی معدن طلای سوخولوگ در سیبری را به دست آورد. تخمین زده می‌شود این معدن 540 میلیون تن سنگ معدن حاوی 40 میلیون اونس طلا ذخیره داشته باشد.

 طبق گفته این شرکت، ذخایر این معدن در سیبری بزرگترین ذخایر جهان است. پاول گراچف، مدیرعامل پولیوس گفت:«ذخایر این معدن از پایان ماه مه سال جاری میلادی 540 میلیون تن تخمین زده می‌شود که در هر تن به طور متوسط 2.3 گرم طلا وجود دارد. به این ترتیب معدن سوخوی لوگ بزرگترین معدن جدید و فعال طلا در جهان است.

 وی توضیح داد این ذخایر جدید موقعیت شرکت پولیوس به عنوان دومین معدنکار بزرگ دنیا از نظر میزان ذخایر را حفظ می‌کند. پولیوس ماه گذشته با یک قرارداد 128.2 میلیون دلاری برای خرید 22 درصد باقیمانده این ذخایر بزرگ موافقت کرد.

 شرکت پولیوس بزرگترین تولید کننده طلا در روسیه است. این شرکت در سال گذشته میلادی 2.8 میلیون اونس طلا تولید کرد و قصد دارد همین مقدار را هم در 2020 تولید کند.

 

منبع:تسنیم

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]