کد خبر : 105065 سه شنبه 14 مرداد 1399 - 12:09:33
کارگاه-آموزشی-مدیریت-کیفیت-آزمایشگاه-IVF-برگزار-می-شود

کارگاه آموزشی مدیریت کیفیت آزمایشگاه IVF برگزار می شود

سیناپرس: ششمین و آخرین جلسه کارگاه آموزشی کنترل کیفی آزمایشگاه جنین‌شناسی روز جمعه (۱۷ مرداد) با موضوع «مدیریت کیفیت آزمایشگاه IVF » برگزار می‌شود.

آخرین جلسه وبینارهای کنترل کیفی آزمایشگاه‌های جنین‌ شناسی توسط پروفسور مارک وندنبرگ جنین‌شناس و مسوول کمیته بازرسی مراکز IVF وزارت بهداشت سوئیس با همکاری پژوهشگاه ابن‌سینا برگزار می شود.

این پژوهشگاه با همکاری موسسه Quartec GmbH سوئیس و انجمن علمی جنین‌شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران، برگزاری مجموعه کارگاه آموزشی کنترل کیفی آزمایشگاه جنین‌شناسی در مراکز درمان ناباروری را با حضور پروفسور مارک وندنبرگ، جنین‌شناس و مسئول کمیته بازرسی مراکز IVF وزارت بهداشت سوئیس آغاز کرده است.

این مجموعه کارگاه های آموزشی رایگان ۶ هفته‌ای از ۱۳ تیرماه آغاز شده و تا کنون پنج جلسه از آن با موضوعات «فضای آزمایشگاه جنین‌شناسی ایده‌آل»، «تجهیزات در آزمایشگاه جنین‌شناسی ایده‌آل»، «محیط کشت در آزمایشگاه جنین‌شناسی ایده‌آل»، «شرایط محیط کشت در آزمایشگاه جنین‌شناسی ایده‌آل» و «آلودگی و بهداشت در آزمایشگاه IVF» برگزار شده است.

علاقه‌مندان به‌ویژه متخصصان و کارشناسان جنین‌شناسی ومتخصصان زنان می‌توانند با انجام مراحل ثبت‌نام، در این وبینار که جمعه‌ هفدهم مرداد ماه ساعت ۱۸ برگزار می‌شود، شرکت کنند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]