کد خبر : 103906 شنبه 14 تیر 1399 - 13:49:14
اختتامیه-دومین-دوره-جایزه-ملی-تعالي-صنعت-گردشگری

22تیرماه 1399 برگزار می شود:

اختتامیه دومین دوره جایزه ملی تعالي صنعت گردشگری

سیناپرس: همایش اختتامیه و اعطاي جوايز برگزیدگان دومین دوره جایزه ملی تعالي صنعت گردشگری به همت پارک ملی علوم، فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی روز یکشنبه 22 تیرماه 1399 در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می گردد.

جایزه ملی تعالی گردشگری در سطح کشور با بهره گیری از مدل تعالی صنعت گردشگری بعنوان ابزاری برای سنجش میزان بلوغ تعالی و استقرار نظام های مدیریتی در سازمانها، بنگاه ها و نهادهای فعال در صنعت گردشگری، هرساله برگزار می شود.

 با بکارگیری مدل تعالی صنعت گردشگری در این صنعت، سازمان ها علاوه بر بهره مندی از دست آوردهای متعدد مرتبط با نتایج کلیدی خود از قبیل سود، سهم بازار، میزان فروش و... می توانند از یکسو میزان موفقیت خود را در اجرای برنامه های بهبود در مقاطع مختلف زمانی مورد ارزیابی قرار دهند و از سوی دیگر عملکرد خود را با سایر سازمان ها در صنعت گردشگری، به ویژه بهترین آن ها مقایسه کنند.

در اسفندماه هرسال، همایش اختتامیه جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری برگزار و مجموعه های گردشگری شرکت کننده در فرایند ارزیابی آن سال، متناسب با سطح تعالی مجموعه معرفی و مورد قدردانی قرار می گیرند.

گفتنی امسال با توجه به شرایط بحرانی به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا برگزاری این همایش به 22تیرماه  1399 در فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی ازساعت 19 الی 21 در محوطه آب نمای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به نشانی میدان ونک - بزرگراه شهید حقانی - انتهای خیابان سرو - روبروی پارک طالقانی برگزار می گردد.

 

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]