کد خبر : 101977 چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399 - 22:01:38
تصاویری-که-با-مواد-خوراکی-درست-شده‌اند-

همراه با هنر عکاسی:

تصاویری که با مواد خوراکی درست شده‌اند

در هنر عکاسی برای خلق تصاویری زیبا نیاز به یافتن سوژه‌ای بکر نیست؛ بلکه ذهنی خلاق نیاز دارید تا همراه‌با به‌کارگیری اشیاء و لوازم مختلف، سوژه‌ای جذاب خلق کنید.

 برای مثال می‌توان به گالری پیش‌رو اشاره کرد که عکاس آن با استفاده از سبزیجات، مواد خوراکی و میوه‌ها به خلق تصاویری دست زده است که بیننده را به یاد حیوانات می‌اندازد.

هلگا استنزل، عکاسی روسی است که پشت خلق تصاویر گالری حیوانات قرار دارد. هلگا با استفاده از قوه تخیل خود و همچنین استفاده از مواد خوراکی که به‌طور روزمره آن‌ها را می‌بینیم و حتی نادیده می‌گیریم، تصاویری ثبت کرده است که ذهن هر بیننده‌ای را به خود مشغول می‌سازد.

در یکی از تصاویر می‌توان مشاهده کرد که هلگا با استفاده از تکه‌ای هویج و ماکارونی تصویری شبیه به آدم برفی درست کرده است؛ آدم برفی که طعم اسپاگتی می‌دهد یا در تصویر دیگری می‌شود کله سگی را مشاهده کرد که درواقع تکه‌ای موز با اندکی رنگ‌آمیزی ادغام شده است.

در وب‌سایت شخصی هلگا، توضیح داده شده است که وی ابتدا به‌صورت تفریحی و سرگرمی شخصی به خلق چنین آثاری می‌پرداخته است؛ اما با تشویق دوستان و طرفدارانش در شبکه‌های اجتماعی، هلگا تصمیم گرفته تا لوازمی ازجمله کیسه‌های خرید تا لوازم تزئینی تولید کرده و در وب‌سایت رسمی خود به فروش برساند.

هلگا در شبکه‌های اجتماعی ازجمله اینستاگرام نیز فعالیت بسیاری دارد و آخرین آثار خود را برای علاقه‌مندان و طرفداران خود به اشتراک می‌گذارد. در ادامه می‌توانید گالری از تصاویر خلق‌شده توسط هلگا را مشاهده کنید که از مواد خوراکی ساخته شده‌اند.

منبع:زومیت

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
کلید واژه ها: عکاسی عکس هنر سبزیجات علم
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]