برای تأمین امنیت ؛

هزینه ۲۳.۴ میلیون دلاری مارک زاکربرگ در سال گذشته

کد خبر : 100755 شنبه 23 فروردین 1399 - 11:00:45

فیس بوک در سال ۲۰۱۹ برای تأمین امنیت مارک زاکربرگ مدیرعامل این شرکت و پرداخت هزینه پروازهای خصوصی وی ۲۳.۴ میلیون دلار هزینه کرد.

بر اساس برخی اطلاعات و آمار مالی منتشر شده توسط فیس بوک، اگر چه حقوق سالانه مارک زاکربرگ از فیس بوک کماکان یک دلار است، اما هزینه امنیت و مسافرت‌های هوایی وی از ۹.۱ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ به ۲۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۸ و ۲۳.۴ میلیون دلار در سال ۲۰۱۹ افزایش یافته است.

از این رقم حدود ۱۰.۴ میلیون دلار مربوط به تأمین امنیت منزل شخصی زاکربرگ و همین طور حفاظت از وی در زمان مسافرت‌های مختلف بوده است. ۱۰ میلیون دلار دیگر هم برای حفاظت از وی و خانواده اش در نقاط مختلف صرف شده است. هزینه‌های پروازهای خصوصی زاکربرگ نیز بالغ بر ۲.۹۵ میلیون دلار بوده است. این رقم در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۷ به ترتیب ۲.۵۹ و ۱.۵۲ دلار بوده است.

در این میان شریل سندبرگ مدیر امور عملیاتی فیس بوک هم در سال ۲۰۱۹ در مجموع ۸۷۵ هزار دلار حقوق دریافت کرده که نسبت به رقم ۸۴۳ هزار دلار سال ۲۰۱۸ مقداری افزایش نشان می‌دهد. وی در سال ۲۰۱۹ حدود ۹۰۲۷۴۰ دلار پاداش دریافت کرده که نسبت به رقم ۶۳۸ هزار دلار سال ۲۰۱۸ افزایش نشان می‌دهد. همچنین وی سهامی به ارزش ۱۹.۶۷ میلیون دلار را در قالب پاداش دریافت کرده که نسبت به رقم ۱۸.۴۲ میلیون دلار سال ۲۰۱۸ افزایش نشان می‌دهد.

هزینه تأمین امنیت شخصی سندبرگ در سال ۲۰۱۹ به ۴.۳۷ میلیون دلار افزایش یافته که در مقایسه با رقم ۲.۹ میلیون دلار سال ۲۰۱۸ افزایش قابل توجهی نشان می‌دهد. هزینه پروازهای خصوصی وی نیز از ۹۰۸ هزار و ۶۷۷ دلار در سال ۲۰۱۸ به ۱.۳ میلیون دلار در سال ۲۰۱۹ رسیده است.

منبع:مهر

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]