نخستین کنگره بین المللی و جشنواره برترین‌های تولید مثل برگزار می شود

کد خبر : 6514 چهارشنبه 09 اردیبهشت 1394 - 12:05:55

نخستین کنگره بین المللی تولیدمثل همراه با نخستین جشنواره برترین های حوزه تولیدمثل، دوم تا چهارم خردادماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار خواهد شد.

این کنگره توسط انجمن علمی جنین شناسی و بیولوژی تولیدمثل ایران با همکاری مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی و درمان ناباروری کشور از جمله پژوهشگاه ابن سینا، پژوهشگاه رویان، انجمن علمی باروری و ناباروری ایران و با همکاری سایر مراکز درمان ناباروری و مراکز علمی تخصصی داخلی و خارجی برگزار می کند.

مباحث علمی این کنگره در قالب 15 محور تخصصی شامل گامتوژنز، لقاح و کشت جنین، بیولوژی اسپرم و آندرولوژی، لانه گزینی و گفتمان اندومتر و جنین، کاربرد سلول های بنیادی در تولید مثل، نقش ژنتیک و اپی ژنتیک در تولید مثل، جایگاه انجماد در تولید مثل، حفظ باروری و عوامل تهدیدکننده آن، دست ورزی های ژنتیکی در تولید مثل، استانداردسازی و کنترل کیفیت درمراکز درمان ناباروری، تغذیه و عوامل محیطی در تولید مثل، مباحث اخلاقی و حقوقی تولید مثل، مردم شناسی تولیدمثل (ابعاد اجتماعی تولیدمثل)، نقش روش های تحریک تخمک گذاری در کیفیت تخمک و جنین، نقش درمان ها و جراحی های مردان در موفقیت روشهای کمک باروری، ناتوانی جنسی در زنان، سلامت جنسی و باروری، ارزیابی و انجماد اسپرم در حیوانات مزرعه یی، انجماد و انتقال جنین در حیوانات مزرعه یی ارائه خواهد شد، یکی از مهمترین ویژگی های این کنگره برنامه ریزی و فراهم کردن ظرفیت آموزشی گسترده ای در قالب مجموعه کارگاه های کاربردی و تخصصی طی دو روز قبل و در حاشیه برنامه اصلی کنگره است.

همچنین نخستین جشنواره برترین های حوزه تولید مثل با موضوع «شناسایی و معرفی برترین های حوزه تولید مثل» در سه بخش اصلی اساتید و پیشکسوتان، محققان برتر، مقالات برتر و پایان نامه دانشجویی برتر برگزار خواهد شد.

گروه های هدف که در این کنگره به آن ها امتیاز بازآموزی تعلق خواهد گرفت، متخصصان زنان، مامایی، اورولوژی، جنین شناسی، پزشکان عمومی، دامپزشکان، تمام گرایش های علوم پایه پزشکی، زیست شناسی، علوم آزمایشگاهی و پاتولوژی و... می باشند.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این کنگره می توانند به نشانی اینترنتی www.iserb.ir/iserb2015 مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 22431945 تماس بگیرند.

نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]