کد خبر : 62201 دوشنبه 02 مرداد 1396 - 15:10:59
سوپر-اسپورت-ساز-ایتالیایی-تاسیسات-خود-را-گسترش-میدهد

با افزایش فروش لامبورگینی؛

سوپر اسپورت ساز ایتالیایی تاسیسات خود را گسترش میدهد

لامبورگینی سال گذشته با فروش 3457 دستگاهی رکورد جدیدی را بر جای گذاشت و قبلاً نیز آماده‌ی شکستن این رکورد در سال جاری بوده است.

به گزارش سیناپرس به نقل از پدال،  این سوپر اسپورت ساز ایتالیایی در شش ماه ابتدایی سال 2017 توانسته تعداد 2091 دستگاه از محصولات خود را بفروشد؛ و زمانی که شاسی‌بلند اوروس از راه برسد فروش این برند افزایش قابل‌توجهی خواهد داشت.


لامبورگینی ماه گذشته گسترش تأسیسات تولید پروتوتایپ و کم تعداد خود را اعلام کرد و قبل از آن نیز تأسیسات رنگ‌آمیزی خود را به راه انداخته بود. حتی موزه لامبورگینی نیز اخیراً احیا شده است. حالا هم این برند ساختمان اداری جدیدی را در مقر خود در سنت آگاتا افتتاح کرده است. در حقیقت این ساختمان اولین نمونه‌ای است که تأییدیه پلاتینیوم را برای پیشرو بودن در طراحی انرژی و زیست‌محیطی دریافت می‌کند.


بد نیست این را هم بدانید که مساحت تأسیسات تولید لامبورگینی از 80 هزار مترمربع به 160 هزار مترمربع رسیده است. اگرچه تولید مدل‌های اوراکان و آونتادور به ترتیب رشد 2 و 7 درصدی داشته اما برنامه‌های اصلی برای اوروس خواهد بود. انتظار می‌رود سومین محصول لامبورگینی خروجی شرکت را بیش از دو برابر کند.
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]