شهرداری شیراز در حوزه گردشگری و زیارت جلودار است

رئیس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل‌بیت(ع) شورای اسلامی شهر شیراز با تصریح بر جلوداری شهرداری شیراز در حوزه گردشگری و زیارت، گفت: بخش عمده فضاسازی شهری به مناسبت بهار طبیعت و قرآن باهمت مدیریت شهری هماهنگ و یا انجام‌شده است.

به گزارش سینا پرس فارس به نقل از روابط‌ عمومی شورای اسلامی شهر شیراز، محمدرضا هاجری از جلوداری شهرداری شیراز در حوزه گردشگری و زیارت سخن گفت و اظهار کرد: بخش عمده فضاسازی شهری به مناسبت بهار طبیعت و قرآن باهمت مدیریت شهری انجام‌شده است.

وی به برخی اقدامات فرهنگی در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان اشاره و بیان کرد: برنامه‌ریزی گسترده فرهنگی در راستی ایام نوروز و ماه رمضان انجام و اقدام شده که از برپایی نماز جماعت در کمپ‌های مختلف تا محلات، ۴۳ ایستگاه ثابت توزیع افطاری ساده در محلات و مناطق مختلف، توزیع سیار افطاری ساده، ۱۲۴ محفل انس با قرآن، جشنواره فرهنگی و هنری در باغ جهان از این اقدامات است.

رئیس کمیسیون فرهنگی، گردشگری و سومین حرم اهل‌بیت(ع) شورای اسلامی شهر شیراز همچنین به حضور طلاب جوان برای برپایی نماز جماعت در بوستان‌ها و کمپ‌های اسکان نوروزی نیز اشاره کرد.

هاجری با بیان اینکه شیراز ظرفیت گسترده‌ای دارد که نیاز به همدلی بیشتری دارد، خواستار هماهنگی دستگاه‌های مختلف فرهنگی و عدم جزیره‌ای کار کردن شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا