سمپوزیوم گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز برگزار می‌شود

دومین سمپوزیوم ملی گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز با حمایت معاونت فناوری و کاربردی‌سازی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری همزمان با هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران برگزار می‌شود.

دومین سمپوزیوم ملی گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز به عنوان اقدامی مشترک از سوی دانشکده گردشگری و شتاب دهنده فاخر بوم دانشگاه علم و فرهنگ، وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و سازمان توسعه تجارت ایران با هدف تبیین فعالیت‌های گردشگری منطبق با معیارهای محیط‌زیست یا حوزه سبز، ۲۳ تا ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲ در سالن سبز محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

مراسم افتتاحیه این سمپوزیوم همزمان با نخستین روز برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با ایراد سخنرانی صاحب نظران و مقامات این حوزه، از ساعت ۱۱ در سالن سبز محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز می‌شود.

در این رویداد ملی تلاش شده است تا خدمات گردشگری پایدار، سازگار با محیط‌زیست و تقویت مسئولیت اجتماعی با دعوت از اندیشمندان، تشکل‌های علمی، صنفی و پژوهشگران متخصص این حوزه تبیین و آخرین مباحث علمی و جهانی مرتبط مورد بررسی قرار گیرد.

اندیشمندان، متخصصان و علاقه‌مندان به این حوزه می‌توانند با شرکت در این رویداد علمی و تخصصی موجبات هم‌افزایی تجارب و دانش‌افزایی سرمایه‌گذاری‌های سبز در زیست‌بوم گردشگری کشور را فراهم کنند.

هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران از ۲۳ تا ۲۶ بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران دایر خواهد بود و سمپوزیوم ملی گردشگری و سرمایه‌گذاری سبز نیز در حاشیه این رویداد در سه روز ابتدایی نمایشگاه برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا