تصویب ۶ طرح سرمایه‌گذاری گردشگری در گلستان

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از تصویب شش طرح سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری در کمیسیون فنی برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری استان خبر داد.

محمدجواد ساوری با اعلام این خبر گفت: این طرح‌ها که در جلسه اخیر کمیسیون فنی برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری استان مصوب شد شامل یک هتل، سه اقامتگاه بوم‌گردی، یک مجتمع گردشگری و یک مرکز سرگرمی و تفریحی در شهرستان‌های گرگان، آق‌قلا و بندر ترکمن با پیش‌بینی حجم سرمایه‌گذاری یک هزار و ۷۶۷ میلیارد ریال است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان خاطرنشان کرد: این طرح‌ها با ایجاد زمینه اشتغال ۲۷۴ نفر به‌صورت مستقیم طبق ضوابط و قوانین مصوب در شیوه‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در کمیسیون فنی برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری استان بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

او با اشاره به این‌که گردشگری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: حمایت از سرمایه‌گذاران و تسریع در اعطای مجوزهای لازم برای ایجاد تأسیسات گردشگری در سطح استان از اولویت‌های معاونت سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا