همکاری پارک علم و فناوری گلستان و بنیاد مسکن

پارک علم و فناوری گلستان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با هدف بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های علمی، پژوهشی و فناورانه مشترک در راستای حمایت از فناوران و صاحبان ایده تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش سیناپرس، ین تفاهم‌نامه همکاری با حضور مدیران پارک علم و فناوری گلستان و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به امضای حامد پاک‌نژاد و سیدمحمد حسینی رسید.

اعلام نیازهای فناورانه بنیاد مسکن استان به پارک، همکاری در شناسایی کارآفرینان خلاق روستایی و معرفی به پارک، پیگیری اجرای برنامه‌های پارک در منطقه پایلوت اجرای طرح آبادانی و پیشرفت منظومه‌های روستایی، تعامل با پارک در برگزاری رویدادهای نوآورانه و فناورانه و برگزاری سمینارهای تخصصی مشترک از جمله تعهدات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در این تفاهم‌نامه همکاری است.

استفاده از ظرفیت‌ها و مزایای قانونی پارک علم و فناوری برای هسته‌ها، واحدهای فناور و اعضای ستادی پژوهشکده سوانح طبیعی بنیاد مسکن، فراهم نمودن تمهیدات لازم جهت استقرار واحدهای فناور معرفی شده از مرکز رشد پژوهشکده سوانح طبیعی جهت استقرار در پارک مطابق با ضوابط مربوطه، برگزاری تورهای فناورانه، ارائه راهکار جهت حمایت مالی و معنوی از واحدهای فناور پژوهشکده، همکاری جهت راه‌اندازی مرکز نوآوری و شتابدهی با پژوهشکده و همکاری در راه‌اندازی ساختارهای فناوری مشترک ماننده پردیس، شتابدهنده و …. از جمله تعهدات پارک علم و فناوری گلستان در این تفاهم‌نامه همکاری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا