از روز گذشته به میزبانی چین:

آغاز فعالیت نمایشگاه بین المللی طراحی صنعتی

کد خبر : 135701 شنبه 15 مرداد 1401 - 09:34:34

روز گذشته نمایشگاه بین المللی طراحی صنعتی به میزبانی شهر ووهان چین، آغاز به کار کرد. در این نمایشگاه طرح های برتر حوزه صنعت در شاخه های متنوعی همچون سازه های مدرن، صنایع هوایی، محیط زیست، علوم روباتیک و ... معرفی شدند.

به گزارش سیناپرس، نام شهر ووهان طی سال های گذشته با همه گیری کرونا مرتبط بوده و از این شهر با عنوان منشا اصلی ویروس کرونا یاد می شود. به نظر می رسد با پایان کابوس این همه گیری، ووهان تلاش می کند این شهرت بد را تغییر داده و در اذهان عمومی جهانیان با عناوین دیگری شناخته شد.

روز گذشته این شهر بزرگ چین میزبان نمایشگاه بزرگی در حوزه طراحی صنعتی بود که کشورهای متعددی از گوشه و کنار جهان در آن مشارکت داشتند. در این نمایشگاه، طرح های مختلفی در حوزه های معماری، محیط زیست، سنایع هوایی، علوم روباتیک، حمل و نقل و ... معرفی شدند.

به گزارش سیناپرس، این نمایشگاه مساحتی نزدیک به ۳۰ هزار متر مربع داشته و پنجمین نمایشگاه بین ‌المللی طراحی صنعتی چین محسوب می شود که در مرکز نمایشگاه های بین ‌المللی ووهان آغاز به کار کرد.

گفته می شود ۳۳۰ شرکت مختلف بین المللی آثار خود را در این نمایشگاه عرضه کرده اند و به باور کارشناسان، بسیاری از این آثار ارائه شده، آینده دنیای صنعت را رقم خواهند زد.

مترجم: ناصر پورقدیمی
منبع: english.news
 

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]