کد خبر : 11351 شنبه 20 تیر 1394 - 03:09:49
رنگ-کفش-خود-را-با-موبایل-تغییر-دهید

رنگ کفش خود را با موبایل تغییر دهید

کفش جدیدی به نام The Shift Sneaker به کمک فنآوری LED تعبیه شده به خریداران اجازه می‌دهد تا با کمک نرم‌افزار تلفن‌ هوشمند، رنگ آن را تغییر دهند.

کفش جدیدی به نام The Shift Sneaker به کمک فنآوری LED تعبیه شده به خریداران اجازه می‌دهد تا با کمک نرم‌افزار تلفن‌هوشمند، رنگ آن را تغییر دهند.

مدتی می‌شود که تکنولوژی وارد عصر گجت‌های پوشیدنی شده است. بعد از لباس‌هایی که با استفاده از فنآوری‌های خاصی بنا به علاقه مصرف کننده تغییر رنگ می‌دادند اکنون نوبت به کفش ‌هایی با فنآوری مشابه رسیده است.
 
اکنون کفشی با ویژگی‌ای منحصر به فرد به نام The Shift Sneaker معرفی شده، کاربران به کمک فنآوری LED تعبیه شده در این کفش قادر هستند تا رنگ کفش خود را با توجه به علاقه خود تغییر دهند. وظیفه‌ی کنترل این LED ها نیز برعهده گوشی‌های هوشمند گذاشته شده است.

شما با استفاده از بخش "طراحی خود را ایجاد کن" در نرم‌افزار ارائه شده برای این کفش هوشمند قادر هستید در کنار ایجاد تغییرات در کفش خود، طراحی‌ها را نیز با دیگران به اشتراک بگذارید.
 
به گزارش باشگاه خبرنگاران،باتوجه به اینکه کفش ‌ها از جمله لوازمی هستند که زودتر از سایر لباس‌ها از بین می‌روند هنوز مشخص نیست که سازندگان چه روش‌هایی را برای افزایش عمر این کفش اعمال کرده‌اند. اما از هم اکنون می‌توانیم مطمئن باشیم که با عرضه رسمی این نوع کفش ‌ها علاقمندان زیادی اقدام به خرید آن می‌کنند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]