MU Origin 2 به روز شد

کد خبر : 109922 سه شنبه 04 آذر 1399 - 22:02:58

تیم سازنده‌ بازی MU Origin 2 امروز از انتشار یک به‌روزرسانی دیگر برای این اثر خبر داد که محتویات جالبی را هم به آن اعمال می‌کند.

یک به‌روزرسانی جذاب دیگری برای بازی پرطرفدار MU Origin 2 به نام The Divine Object عرضه شد. حال باید دید که واکنش بازی‌بازان در خصوص این قضیه چه خواهد بود. اولین نکته در خصوص این به‌روزرسانی، باگزشت انرژی است؛ به این صورت که بازی‌بازان می‌توانند پس از کمی استراحت در محیطی امن از گیم‌پلی، انرژی و خون خود را به حالت عادی بازگردانند.

این ویژگی بارها از سوی هواداران توصیه شده بود و بالاخره تیم سازنده برای حل آن اقدام کرد. قابل ذکر است که وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی MU Origin 2 به صورت همزمان بر عهده‌ی شرکت وبزن (Webzen) بوده است.

علاوه‌بر خصوصیت بالا، مهارت‌ها و فنون هر یک از شخصیت‌ها نیز تا حد قابل توجهی بیشتر شده است. این موضوع به بازی‌بازان کمک می‌کند که در جریان مبارزات، حمله و دفاع بهتری داشته باشند و به طور کلی از آن لذت بیشتری ببرند.

از دیگر محتویات The Divine Object باید به مکان جدیدی به نام The Lost Castle اشاره داشت. شما می‌توانید با ورود به این قلعه، رمز و رازهای فراوانی را کشف نموده و علاوه بر آن به تعداد متحدان و اعضای گروه خود اضافه کنید. بنابراین نتیجه می‌گیریم که دریافت این به‌روزرسانی برای تمام طرفداران الزامی خواهد بود.

اگر هنوز هم با MU Origin 2 آشنایی ندارید، باید بگوییم که با اثری نقش‌آفرینی مواجه هستیم. در این عنوان باید هدایت شخصیت دلخواه خود را به دست گرفته و با سیل عظیمی از دشمنان مبارزه کنید. البته بخشی در بازی وجود دارد که در آن قادر هستید تا کاراکتر مورد نظرتان را ساخته و وی را به میدان نبرد بفرستید.

این بازی هم‌اکنون به صورت رایگان برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. دانلود MU Origin 2 رایگان است، اما پرداخت درون برنامه‌ای دارد و برای دستیابی به برخی از امکانات باید مبلغی را پرداخت کنید.

منبع:گیمفا

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]