اخباری از دانشگاه‌ها؛

بیمه سلامت دانشجویان پیام نور افزایش می‌یابد

کد خبر : 104975 یکشنبه 12 مرداد 1399 - 11:16:17

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور گفت: بیمه‌ دانشجویی به عنوان یک بازو برای سلامت دانشجویان در سال تحصیلی جدید افزایش می‌یابد.

محمد هادی امین ناجی افزد: یکی از تسهیلات مهم برای دانشجویان دانشگاه پیام نور در ۲ سال اخیر افزایش سبد غذایی و غذای گرم و همچنین بیمه بوده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور درباره افزایش غذای گرم در مراکز و واحدهای دانشگاه اظهار داشت: با توجه به اینکه دولت درصدد است که عدالت را در بین همه دانشگاه های تسری دهد، لذا در دو سال اخیر سبد معیشتی و غذای گرم دانشجویان دانشگاه پیام نور افزایش یافته است.

وی همچنین درباره تسهیلات بیمه های دانشجویی و افزایش این نوع بیمه ها برای دانشجویان افزود: بیمه های دانشجویی به عنوان یک بازو برای سلامت دانشجویی و حمایت از آسیب های ناشی از حوادث غیرمترقبه که برای دانشجویان اتفاق می افتد می تواند یاری گر مهمی باشد که همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید این تسهیلات نیز افزایش خواهد یافت.

تخفیف ۲۰ درصدی کتاب‌های انتشارات دانشگاه علامه طباطبائی در طرح «عید تا عید»

به گزارش دانشگاه علامه طباطبایی، مرکز چاپ و انتشارات این دانشگاه با توجه به فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر، کتاب‌های منتشر شده خود را با تخفیف ۲۰درصدی ارایه می‌کند.

مدیریت انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی بر اساس دستور العمل اجرایی هیات رییسه دانشگاه و موافقت معاون پژوهشی، کلیه آثار منتشره خود از ۱۲ لغایت ۱۸ مرداد ماه جاری با تخفیف ۲۰ درصدی به اعضای هیات علمی و دانشجویان عرضه می‌کند.
علاقمندان به منظور بهره مندی از این تسهیل می توانند با مراجعه به فروشگاه آنلاین به آدرس book.atu.ac.ir نسبت به خرید خود اقدام کنند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]