کد خبر : 99794 شنبه 24 اسفند 1398 - 13:41:00
دستگاه-عیب‌یاب-سیستم‌های-برقی-تولید-شد

در کشور؛

دستگاه عیب‌یاب سیستم‌های برقی تولید شد

یک شرکت دانش‌بنیان توانسته است با دانش بومی به تولید دستگاه عیب‌یاب سیستم‌های برقی دست پیدا کند.

رضا خان‌محمدی، عضو هیات مدیره این شرکت دانش‌بنیان درباره تولیدات این شرکت توضیح داد: EVENT PRO دستگاهی برای اندازه‌گیری پارامترهای کیفیت توان است. از این دستگاه می‌توان برای عیب‌یابی سیستم‌های برقی در صنایع گوناگون استفاده کرد. این تجهیز دارای امکانات ویژه برای نمونه‌برداری و ذخیره داده‌های محاسبه شده است. 

این فعال فناور ادامه داد: این دستگاه توانسته استاندارد کشور کانادا و نیز CE را کسب کند. از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به کارکرد با برق تک فاز و سه فاز، قابلیت کار با فرکانس‌های ۵۰، ۶۰ و ۴۰۰ هرتز نیز اشاره کرد.

خان‌محمدی همچنین درباره محصول دیگر این شرکت به نام نرم افزار SAILENT PARTNER اشاره کرد و گفت: این نرم افزار در سال ۱۳۹۳ تحلیل، طراحی و پیاده سازی شده است.

وی به امکانات این نرم‌افزار اشاره و بیان کرد: این نرم‌افزار قابلیت اتصال به سخت‌افزار لاگرها و شناسایی انواع لاگرها را دارد، همچنین امکان دانلود داده‌های خام ثبت شده توسط لاگر را دارد.

عضو هیات مدیره این شرکت دانش‌بنیان همچنین گفت: نمونه مشابه خارجی این محصولات در کشور وجود دارد که عمدتا ساخت کشورهای آمریکا، ژاپن و آلمان است.

خان‌محمدی درباره صادرات محصول نیز گفت: طی سال ۹۵ و ۹۶ با صادرات این شرکت حدود ۱۰۰ هزار دلار ارز عاید کشور شد.

این فعال فناور افزود: قیمت تمام شده محصول این شرکت در مقایسه با نمونه مشابه خارجی آن که در بازار بین‌المللی وجود دارد، حدود ۵۰ درصد ارزان‌تر است.

عضو هیات مدیره این شرکت دانش‌بنیان درباره میزان اشتغال‌زایی صورت گرفته در این شرکت گفت: در این مجموعه به صورت مستقیم برای ۶ نفر شغل ایجاد شده است.

منبع:ایسنا

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]