کد خبر : 99193 یکشنبه 04 اسفند 1398 - 12:28:25
برگزاری-نمایشگاه-بین‌المللی-محیط‌زیست-به-تعویق-افتاد

برگزاری نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست به تعویق افتاد

سیناپرس: رییس پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار گفت: نوزدهمین دوره از نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست به دنبال بخشنامه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و توصیه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به تعویق افتاد.

جلیل بادام فیروز ضمن اعلام این خبر افزود: نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست که قرار بود در نیمه دوم اسفند ماه امسال برگزار شود، به دلیل بخشنامه وزارت علوم در خصوص لغو برگزاری همایش‌ها و نمایشگاه‌ها، توصیه وزارت بهداشت و تصمیم‌گیری شورای سیاست‌گذاری نوزدهمین دوره از نمایشگاه، به تعویق افتاد.
رییس پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار با اشاره به اینکه بر اساس تصمیم اولیه شورای سیاست‌گذاری، این نمایشگاه در تابستان سال آینده برگزار خواهد شد، تصریح کرد: چنانچه شرایط کشور از نظر شیوع ویروس کرونا بهبود یابد این نمایشگاه بین‌المللی می‌تواند زودتر برگزار شود.
بادام فیروز اظهارداشت: واحدها و مراکزی که قصد شرکت در این دوره از نمایشگاه محیط زیست را دارند می‌توانند همچنان اقدام به ثبت نام کنند.

قرار بود نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط‌زیست ۱۴ تا ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شود.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]

مطالب مرتبط