از اهداف آموزشی بانک توسعه تعاون:

توسعه دانش و مهارت عملیات ارزی کارمندان

کد خبر : 97591 چهارشنبه 11 دی 1398 - 13:52:43

کریم میرزاخانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون گفت: توسعه دانش و مهارت عملیات ارزی همکاران از اهداف آموزشی این بانک است.

کریم میرزاخانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون بابیان اینکه، آموزش و توسعه دانش و مهارت عملیات ارزی از رویکردهای کاربردی، شعبه محور و کیفی برنامه‌های آموزشی مرکز آموزش و پژوهش به شمار می‌رود اظهار داشت: برنامه آموزش عملیات ارزی باهدف و محوریت توسعه دانش، مهارت و بینش مدیران و کارکنان شاغل در واحدهای ارزی بانک طراحی‌شده و در قالب گروه‌های 7 تا 10 نفری به شیوه کاربردی و شعبه محور در حال برگزاری می‌باشد.

میرزاخانی خاطرنشان کرد: در این برنامه آموزشی مدیران و معاونین ادارات شعب استان‌ها، روسا و معاونین شعب ارزی، روسای دوایر ارزی و بانکداران ارزی حضور دارند که موضوعاتی چون اصول تأمین ارز، نحوه شناسایی مشتریان ارزی، روابط کارگزاری، روش‌های پرداخت، سوئیفت، حواله‌های ارزی، مهلت ایفای تعهدات ارزی، بروات اسنادی سامانه ارزی، اعتبارات اسنادی و ضمانت‌نامه‌های ارزی از مهم‌ترین سرفصل‌های این دوره است.  

وی یادآور شد: برنامه موصوف، به‌صورت برنامه غلتان می‌باشد و به‌طور مستمر با احصاء نیازهای آموزشی مکمل، اخذ بازخوردها و اعمال اصلاحات برنامه آموزشی بازنگری، بازآفرینی و اجرا خواهد شد. 

شایان‌ذکر است رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون نیز از روند برگزاری برنامه آموزشی ارزی بازدید نمود و ضمن ارائه رهنمودها، از نزدیک در جریان روند برگزاری و جزئیات دوره قرار گرفت.

 
 

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]