در منطقه هالیوود فلوریدا ؛

اولین هتل گیتارشکل جهان بازگشایی شد

کد خبر : 97203 شنبه 30 آذر 1398 - 14:31:30

یکی از شعبه‌های برند هتل ‌هارد راک که یک و نیم میلیارد دلار قیمت آن است، هفته پیش در منطقه هالیوود ایالت فلوریدای ایالات‌ متحده به روی طرفداران این مجموعه بازگشایی شد.

بسیاری از افراد سرشناس هالیوود برای این بازگشایی بزرگ و مجلل در صحنه حضور یافتند. در این بازگشایی یک نمایش کوتاه، صدای کوبیدن گیتار و فرش قرمز در نظر گرفته شد که به منطقه اصلی هالیوود در کالیفرنیا شباهت بسیاری داشت. اما نمایش موسیقی زنده بزرگ‌ترین رویدادی نبود که در بازگشایی برگزار شد

این شعبه گیتارشکل هاردراک (که نخستین هتل در نوع خود است) بخشی از یک پروژه بزرگ‌تر به شمار می‌آید که هزینه آن 2/2 میلیارد دلار برآورد شده است؛ پروژه‌ای که قرار است دو هتل از مجموعه هتل‌ها و کازینوهای هارد راک فلوریدا طی آن گسترش داده شوند. شعبه دیگر این پروژه در منطقه تامپا واقع شده است و بازگشایی‌اش را سوم اکتبر امسال جشن خواهد گرفت.

امکانات این شعبه پهناور عبارت‌اند از یک استخر روزانه با فضایی باشگاهی، یک دریاچه مصنوعی خانوادگی دارای قایق‌های پدالی و رودخانه مصنوعی و سالن استراحت پشت‌بامی 3700 متری و تعدادی فروشگاه خرده‌فروشی و فضاهایی بزرگ برای گردهم‌آیی مهمانان.

افزون بر آن، با وجود 14 رستوران هتل، مهمانان مطابق با سلیقه‌شان غذا و خوراکی خواهند یافت.

 

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]