کد خبر : 97193 شنبه 30 آذر 1398 - 12:33:54
شبکه-ارتباطی-آزادراه-تهران-شمال-تکمیل-می‌شود

با دستور وزیر ارتباطات؛

شبکه ارتباطی آزادراه تهران - شمال تکمیل می‌شود

سیناپرس: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دستور تکمیل شبکه ارتباطی فاز نخست آزادراه تهران- شمال که در دهه فجر امسال افتتاح می‌شود را صادر کرد.

 محمدجواد آذری جهرمی، در جلسه شورای فنی با حضور معاونان و مدیران وزارت ارتباطات با اشاره به افتتاح فاز نخست آزاد راه تهران- شمال بر آمادگی کامل دستگاه‌های تابعه برای تکمیل شبکه ارتباطی این منطقه تأکید کرد.

وی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، شرکت ارتباطات زیرساخت، مخابرات و اپراتورها را موظف کرد که برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند تا همزمان با افتتاح فاز نخست آزادراه تهران - شمال، شبکه ارتباطی این مسیر نیز برقرار شود.

وزیر ارتباطات بابیان اینکه پیش‌بینی می‌شود این آزادراه با استقبال گسترده مردم روبرو شود و به‌ نوعی آزادراه تهران- شمال به یکی از مسیرهای پرتردد کشور تبدیل شود تأکید کرد که پذیرفتنی نیست این آزادراه افتتاح شود اما شبکه ارتباطی آن برای راحتی مردم برقرار نباشد.

بر اساس اعلام مجری پروژه آزاد راه تهران- شمال قطعه اول این آزادراه به طول ۳۲ کیلومتر در دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

آزادراه تهران- شمال متشکل از چهار منطقه از دره کن در تهران شروع ‌شده و تا دو راهی چالوس- نوشهر در استان مازندران ادامه دارد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]