کد خبر : 96999 یکشنبه 24 آذر 1398 - 09:18:33
برگزیدگان-جشنواره-جوان-خوارزمی-معرفی-شدند

برگزیدگان جشنواره جوان خوارزمی معرفی شدند

سیناپرس: برگزیدگان بیست و یکمین جوان خوارزمی معرفی و تقدیر شدند.

بیست و یکمین جوان خوارزمی امروز در محل سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران در حال برگزاری است و طرح برگزیده در قالب نمایشگاهی ارائه شده اند.

این دوره از جشنواره با رقابت علمی فناوران و پژوهشگران جوان در حالی برگزار می شود که گروه های مکانیک، فناوری های شیمیایی، علوم پایه، کشاورزی، برق و کامپیوتر، زیست فناوری و علوم پایه پزشکی، عمران برگزیدگان خود را شناختند.

برگزیدگان بخش دانش پژوهان و فناوران به شرح زیر است:

محمد بدرگل تپه و عباس دلیری رضاقلی اش قشلاقی رتبه اول پژوهش های کاربردی گروه مکانیک با طرح دستگاه شبیه ساز حرکت نوسانی ترکیبی پره ها برای آزمون تونل باد

فرزانه روحانی رتبه دوم پژوهش های بنیادی گروه فناوری های شیمیایی با عنوان طرح سنتز در محل چارچوب فلز آلی نانو متخلخل با خواص رسانش بالا

هومان مرادپور رتبه دوم پژوهش های بنیادی گروه علوم پایه با عنوان طرح مطالعه در کیهان تاریک

نسرین صدری رتبه دوم رتبه دوم پژوهش های بنیادی گروه علوم پایه با عنوان طرح طراحی کنترل کننده انشعابات موضعی برای سیستم های منفرد غیرخطی دو و سه بعدی

محمد مهرآبادی رتبه سوم پژوهش های بنیادی گروه کشاورزی  با عنوان طرح ساز و کارهای اتیژنتیکی درگیر در بر هم کنش میکروارگانیسم ها-حشرات

محمدرضا چاووشیان رتبه سوم  طرح های توسعه های گروه برق و کامپیوتر با عنوان طرح طراحی و ساخت فلومترهای الکترومغانطیسی برای سیال های خاص

میلاد جانی رتبه دوم نوآوری در گروه برق و کامپیوتر با عنوان طرح افزایش نرخ قابل حصول کانال های تداخلی به کمک روش همسونهی تداخل بدون دسترسی به ضرایب کانال های مخابراتی

ائمه باقری رتبه سوم نوآوری گروه زیست فناوری و علوم پایه پزشکی با عنوان طرح ساخت آبتا حسگرهای مبتنی بر نانوساختارهای طلا برای اندازه گیری و گزینش برخی ترکیبات زیستی  و دارویی

هادی عطاپور رتبه سوم نوآوری گروه عمران با عنوان طرح طراحی و ساخت نمونه آزمایشگاهی دستگه بارگذاری تنش سه محوره با قابلیت اعمال فشار منفذی

عارف اعظمی گیلان و علی خوش انجام رتبه سوم نوآوری گروه مکانیک با عنوان طرح دستگاه پرداخت کاری چرخشی

برگزیدگان بخش دانش آموزی بیست و یکمین جشنواره جوان خوارزمی به شرح زیر است:

فاطمه معین الدینی و سحر اکسوان رتبه دوم علوم زیستی با عنوان طرح ماسک هوشمند محافظت کننده گرد و غبار

سیدمحمدرضا داودی ابرقویی رتبه سوم علوم زیستی با عنوان طرح حیوان خانه ویژه آزمایشگاهی

مهشاد دماری و مهساسادات سجادپور رتبه سوم علوم زیستی با عنوان طرح طراحی اسباب بازی برای اصلاح زانوی پرانتزی در کودکان سه تا ۶ سال

اسما حمید آپامه عاقلی نژاد رتبه سوم علوم زیستی با عنوان طرح طراحی ابزاری برای تسهیل نوشتن در بیماران  ای بی گروه سنی ۵ تا ۱۵ سال

محمدیاسین حاجی علی نعمت، محمد قمری، مبین ناسوتی رتبه دوم علوم اعصاب شناختی با عنوان طرح تشخیص فرکانس وزوز گوش از طریق سیگنال های مغزی

آناهیتا فتاحی، حنانه قریبی رتبه سوم علوم اعصاب شناختی با عنوان طرح ساخت یک سامانه آموزشی برای بهبود یکپارچگی حسی برای افراد مبتلا به اختلال طیف اتیسم

نوید زرگرنژاد رتبه سوم فیزیک ونجوم با عنوان طرح تارشمار ماره

کیان میر، مهدی ناصری تک لو رتبه دوم کامپیوتر با عنوان طرح نرم افزار راننده یار

فرهاد حسین خانی ننیز رتبه دوم کامپیوتر با عنوان طرح نرم افزار برنامه نویسی cube builder

محمدحسین حسین خانی ننیز رتبه سوم مکاترونیک با عنوان طرح باز کن کیسه نایلونی

بهزاد لطفی، هادی لطفی، محمدرضا لطفی، مهدی یاسین زاده ینگه ده رتبه سوم مکاترونیک با عنوان طرح طراحی و ساخت خودرو خورشیدی دو نفره

مریم کرامتی رتبه سوم مکانیک با عنوان طرح موتور الکتریکی با چرخش آهن ربا

ساینا عالم پورسالمی رتبه سوم مکانیک با عنوان طرح طراحی یک شناور زیرسطحی با استفاده از الگوی رفتاری بدن پنگوئن

مهرداد آقامحمدحسنی رتبه سوم عمران و معماری با عنوان طرح  دست افزار کمکی

محمد خدابنده لو، امیرحسین رضوان دوست رتبه اول هنر با عنوان طرح طرحی نو برای خلق پویانمایی

محمدیاسین جعفری ندوشن و سیدشهاب الدین شیخ علی شاهی رتبه دوم هنر با عنوان طرح دستگاه قلم تراش

حدیث حسن زاده رتبه دوم هنر با عنوان اثر آنگونه که یاری می کنی یاری می شود (حضرت علی ع)

ابوالفضل حسینی پور چهارده رتبه سوم هنر با عنوان اثر فیلم کوتاه داستانی پناه

مارال جعفرپور رتبه دوم طرح های میان رشته ای با عنوان طرح نمایشنامه ذهن شکننده

علی بدری کم سرخ رتبه سوم طرح های میان رشته ای با عنوان طرح دستگاه هشدار دهنده نشت اب زمین کشاورزی

حسین امیریعقوبی رتبه اول زبان و ادبیات فارسی با عنوان اثر سرزمین بادبادک ها

علی سمرقندی رتبه اول زبان و ادبیات فارسی با عنوان اثر شعر مردگانی

علی سلطانی فر رتبه دوم زبان و ادبیات فارسی با عنوان اثر مجموعه شعر انار دانه شده

نوریه گیتی بین رتبه سوم زبان و ادبیات فارسی با عنوان اثر مجموعه شعر سکوت

موژان پهلوانی رتبه سوم زبان و ادبیات فارسی با عنوان پژوهش بررسی تطبیقی معنایی و محتوایی لالایی های کردی در مقایسه با لالایی های فرانسوی

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]