کد خبر : 96501 شنبه 09 آذر 1398 - 19:28:12
بالاترین-جایزه-کنفرانس-بین‌المللی-رباتیک-اجتماعی-اعطا-شد

به طرح محققان ایرانی:

بالاترین جایزه کنفرانس بین‌المللی رباتیک اجتماعی اعطا شد

طرح آزمایشگاه رباتیک دانشگاه شریف با عنوان "ربات اجتماعی هوشمند فیلی شکل مایا" موفق به دریافت جایزه برگزیده ویژه کنفرانس بین‌المللی رباتیک اجتماعی (ICSR-۲۰۱۹) در حوزه سخت‌افزار و نرم‌افزار شد.

 طرح "ربات اجتماعی هوشمند فیلی شکل مایا"، در یازدهمین کنفرانس بین‌المللی رباتیک اجتماعی (ICSR-2019) که از تاریخ ۶ الی ۹ آذرماه سال جاری در دانشگاه کارلوس سوم شهر مادرید-اسپانیا برگزار شد، موفق به دریافت "جایزه برگزیده ویژه کنفرانس در حوزه سخت افزار و نرم افزار" شد. این لوح بالاترین جایزه اهدایی کنفرانس مذکور به طرح‌های ابداعی، نوآورانه و کاربردی ارائه شده در سال ۲۰۱۹ است.
ربات اجتماعی مایا توسط گروهی مشترک از پژوهشگران آزمایشگاه رباتیک اجتماعی-شناختی دانشگاه صنعتی شریف و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی-واحد تهران غرب: به ترتیب مهندس الهام رنجکار، مهندس رامان رفعت نژاد و مهندس علی آموزنده نوباوه به سرپرستی دکتر علی مقداری و دکتر مینو عالمی (استادان راهنما) انجام پذیرفته است.
این طرح همچنین در هفتمین کنفرانس بین‌المللی رباتیک و مکاترونیک که طی روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان ۱۳۹۸ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، جایزه "رتبه دوم" را در میان طرح‌های خلاقانه و کاربردی کسب کرد و علاوه بر لوح تقدیر و تندیس کنفرانس مبلغ ۱۵ میلیون ریال جایزه نقدی نیز دریافت کرد.

 

منبع:ایسنا

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]