به طرح محققان ایرانی:

بالاترین جایزه کنفرانس بین‌المللی رباتیک اجتماعی اعطا شد

کد خبر : 96501 شنبه 09 آذر 1398 - 19:28:12

طرح آزمایشگاه رباتیک دانشگاه شریف با عنوان "ربات اجتماعی هوشمند فیلی شکل مایا" موفق به دریافت جایزه برگزیده ویژه کنفرانس بین‌المللی رباتیک اجتماعی (ICSR-۲۰۱۹) در حوزه سخت‌افزار و نرم‌افزار شد.

 طرح "ربات اجتماعی هوشمند فیلی شکل مایا"، در یازدهمین کنفرانس بین‌المللی رباتیک اجتماعی (ICSR-2019) که از تاریخ ۶ الی ۹ آذرماه سال جاری در دانشگاه کارلوس سوم شهر مادرید-اسپانیا برگزار شد، موفق به دریافت "جایزه برگزیده ویژه کنفرانس در حوزه سخت افزار و نرم افزار" شد. این لوح بالاترین جایزه اهدایی کنفرانس مذکور به طرح‌های ابداعی، نوآورانه و کاربردی ارائه شده در سال ۲۰۱۹ است.
ربات اجتماعی مایا توسط گروهی مشترک از پژوهشگران آزمایشگاه رباتیک اجتماعی-شناختی دانشگاه صنعتی شریف و پژوهشگران دانشگاه آزاد اسلامی-واحد تهران غرب: به ترتیب مهندس الهام رنجکار، مهندس رامان رفعت نژاد و مهندس علی آموزنده نوباوه به سرپرستی دکتر علی مقداری و دکتر مینو عالمی (استادان راهنما) انجام پذیرفته است.
این طرح همچنین در هفتمین کنفرانس بین‌المللی رباتیک و مکاترونیک که طی روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان ۱۳۹۸ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد، جایزه "رتبه دوم" را در میان طرح‌های خلاقانه و کاربردی کسب کرد و علاوه بر لوح تقدیر و تندیس کنفرانس مبلغ ۱۵ میلیون ریال جایزه نقدی نیز دریافت کرد.

 

منبع:ایسنا

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]