نسخه‌ Switch عنوان The Elder Scrolls: Blades تاخیر خورد

کد خبر : 96453 چهارشنبه 06 آذر 1398 - 18:15:50

مدت زمان نسبتا زیادی به انتشار نسخه‌ اصلی دیگری از سری بازی‌های Elder Scrolls باقی مانده است. همانطور که اکثریت ما هم‌نظر هستیم صبر برای این عنوان کار بسیار سخت و طاقت‌فرسایی است، مخصوصا برای طرفداران دوآتشه‌ این سری.

 پیشنهادی که می‌تواند کمی به تحمل گذر زمان و صبر کمک کند این است که به تجربه‌ سایر عناوین منتشر شده از سری بپردازید و به اصطلاح خودتان را برای نسخه‌ ششم گرم نگه دارید!

یکی از عناوینی که می‌توانید سراغش بروید، عنوان The Elder Scrolls: Blades است. این بازی یک عنوان موبایلی است که قرار بود برای کنسول Nintendo Switch نیز عرضه شود اما اینطور به نظر می‌رسد که دارندگان سوییچ برای تجربه‌ این بازی، باید کمی بیشتر صبر کنند.

استودیوی Bethesda طی انتشار یک بلاگ رسمی تایید کرد که نسخه‌ سوییچ عنوان Blades تا سال بعد تاخیر خورده است. در این پست اعلام شده بود که این تاخیر به دلیل اعمال یک سری تغییرات رخ داده اما این تغییرات مشخص نشده‌اند.

گفتنی است که بتزدا تایید کرده که بین نسخه‌ی موبایل و سوییچ بازی قابلیت Crossplay وجود دارد و حالت PvP نیز شامل این ویژگی می‌شود.

عنوان The Elder Scrolls Blades هم‌اکنون برای دستگاه‌های سازگار اندرویدی و دارای iOS در دسترس قرار دارد و نسخه‌ سوییچ این عنوان نیز در اوایل سال ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.

منبع:گیمفا

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]