کد خبر : 95309 شنبه 20 مهر 1398 - 10:55:16
خانه-ای-مدرن-در-دل-جنگل-های-اتریش-ساخته-شد

خانه ای مدرن در دل جنگل های اتریش ساخته شد

سیناپرس: خلاق، متناسب، هوشمند و پایدار، همه‌ی این‌ها ویژگی‌های برت (Bert) به‌عنوان مفهومی جدید در طراحی خانه درختی هستند.

 این خانه درختی توسط استودیوی اتریشی پریشت (Precht) برای استارتاپ خانه‌های کوچک بامباو (Baumbau) طراحی‌ شده است و اقامتگاهی عجیب و جدید است!

این خانه‌ی مفهومی مانند یک تنه درخت است و کمترین فضای افقی را در زمین استفاده می‌کند، بنابراین برای ساختش در جنگل نیازی به قطع درختان و ایجاد زمینی مسطح و وسیع نیست. هر آنچه باید در یک‌ خانه ساخته شود، به‌صورت طبقه‌ای و در ساختمانی تنه‎ای شکل (به شکل تنه درخت) ساخته می‌شود و قسمت‌های مختلف این خانه نیز با استفاده از دهانه‌هایی که شبیه به غار از ساختمان اصلی بیرون زده‌اند، شکل می‌گیرند.

فضای داخلی به سبک تیره است که باعث می‌شود فضایی دنج و غار مانند را شبیه‌سازی کند. همچنین چشم‌انداز محوطه بیرون از طریق دهانه‌های بزرگی که از ساختمان اصلی مانند یک بیرون‌زدگی ساخته‌ شده‌اند، قابل‌ مشاهده است. نمای بیرونی نیز با استفاده از طرح‌هایی برگ مانند به رنگ قهوه‌ای باعث استتار طبیعی سازه ‌شده است، بنابراین این سازه از لحاظ بصری خیلی در محیط جنگل بیگانه محسوب نمی‌شود.

 

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
کلید واژه ها: خانهه درخت مدرن جنگل اتریش
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]