کد خبر : 94214 چهارشنبه 13 شهریور 1398 - 13:39:10
رویداد-روستایی-شو-برگزار-می‌شود

آبان ماه امسال؛

رویداد "روستایی شو" برگزار می‌شود

سیناپرس: کانون توسعه کارآفرینی روستایی اندیشه پویا (‌تکرا) با همکاری سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی با هدف شناسایی، معرفی و بسترسازی جهت رشد و توسعه نوآوری‌های روستایی با رویکرد اقتصادی ‌و اجتماعی رویدادی را با عنوان «روستایی شو» برگزار می‌کنند.

 این رویداد در سه بخش روستایی نوآور، روستای نوآور و دهیار نوآور آبان‌ماه سال جاری و در برنامه‌ای یک‌روزه برگزار خواهد شد.در این رویداد علاوه بر شرکت‌کنندگان از سراسر کشور، ذی­نفعان اصلی نیز از بخش دولتی، جامعه محلی، غیردولتی، دانشگاهی و رسانه حضور پیدا خواهند کرد.

شرکت‌کنندگان، نوآوری‌های خود را حداکثر تا پایان شهریورماه در قالب فیلم‌های کوتاه به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده که این آثار در کمیتۀ داوران رویداد براساس شاخص‌های تعیین شده مورد بررسی و امتیازدهی قرار می‌گیرد. منتخبین در روز جشنواره به ارائه سخنرانی و انتقال تجربیات خود پرداخته و در انتها نیز مورد تقدیر قرار گرفته و جوایزی دریافت می‌کنند.

همچنین در این رویداد، از روستاها و دهیاران نوآور که به معرفی نوآوری خود پرداخته‌اند، تقدیر به‌­عمل خواهد آمد.

بنا بر اعلام روابط عمومی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی، علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت رویداد به آدرس http://takra.ir/roustaeisho مراجعه کنند.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]