برگزاری همایش تخصصی معرفی رشته‌های فنی، مهندسی و علوم پایه در دانشگاه امیرکبیر

کد خبر : 93357 دوشنبه 07 مرداد 1398 - 12:44:18

چهاردهمین همایش بزرگ " معرفی رشته های فنی،مهندسی و علوم پایه" به منظور مشاوره و آشنایی داوطلبان با رشته‌های دانشگاهی و همچنین انتخاب رشته درست و هدفمند طی ماه سال جاری در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

این همایش به همت باشگاه دانش آموزی آینده سازان پلی تکنیک تهران و با همکاری اداره انجمن های علمی دانشجویی و نیز معاونت آموزشی و استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی امیرکبیر در بازه بعد از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری تا شروع بازه انتخاب رشته کنکور برگزار می شود که در هر روز، کلیه رشته‌ها طی دو نوبت صبح و عصر توسط اساتید مجرب دانشگاه معرفی خواهند شد و داوطلبان می‌توانند سوالات خود را در خصوص هر یک از رشته‌ها با اساتید در میان بگذارند.

در حاشیه برگزاری این همایش به منظور ایجاد فضایی جهت تعامل و تبادل اطلاعات بیشتر، دانشجویان برتر سال های گذشته آزمون سراسرس دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور از رشته‌های گوناگون درمقاطع مختلف تحصیلی، همراه داوطلبان خواهند بود .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، داوطلبان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتیstudentsclub.aut.ac.ir  مراجعه و یا با شماره 64542779 تماس حاصل نمایند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]