کد خبر : 92909 چهارشنبه 19 تیر 1398 - 12:08:21
-لنزی-برای-پهپادها-ساخته-شد

لنزی برای پهپادها ساخته شد

سال گذشته شرکت "مومنت"( Moment) یک لنز انعکاسی برای گوشی‌های هوشمند ساخت. حال این شرکت محصولی جدید تولید کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از پهپاد تصاویر عریضی را ثبت کنند.

این شرکت به تازگی یک لنز مستطیلی برای پهپادها ساخته است که شامل یک فیلتر جدید و قاب جدید برای گوشی‌های هوشمند است که به اندازه‌ای باریک است که در بخش کنترل‌کننده پهپاد قرار می‌گیرد.

لنز ساخت شرکت مومنت یک انحنای افقی دارد که بیشتر دید صحنه را روی حسگرها پیاده می‌کند و تصاویری با زاویه عریض و گسترده را ارائه می‌دهد.این لنز برای پهپاد مدل "Mavic 2 " شرکت "دی‌جی‌آی"(DJI) ساخته شده است.

لنزها و فیلترهای دوربین بسیار سبک ساخته شدند. تیم تحقیقاتی یک سیستم پایه روی پهپاد نصب کردند که مانع از پرواز آن نمی‌شود.لنز پهپاد ۳۰۰ دلار قیمت‌گذاری شده است. فیلترها ۱۲۰ دلار و قاب گوشی هم ۳۰ دلار قیمت دارند.

شرکت مومنت امیدوار است که محصول جدید خود را در اواخر ماه نوامبر سال جاری عرضه کند ولی گفته که تمام تلاش خود را می‌کند که آماده‌سازی این محصول را سریع‌تر پیش گیرد.

در دنیای پیشرفته امروز، فیلمبرداری با استفاده از پهپادها روشی بسیار شایع است ولی شرکت مومنت معتقد است که لنز ساخت آن‌ها توجه اغلب فیلمسازان را به خود جلب می‌کند.

منبع:ایسنا

no-alt
no-alt
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]