از عجیب ترین طراحی داخلی فضای هواپیما رونمایی شد

کد خبر : 91143 چهارشنبه 18 اردیبهشت 1398 - 18:41:32

به نظر که چندان خوشایند نیست، اما شاید بعد از اینکه ایده های ارائه شده در مراسم جوایز Crystal Cabin در هامبورگ آلمان را ببینید، تغییر عقیده بدهید؛ این مراسم در سال ۲۰۱۹ در نمایشگاه صنایع داخلی هواپیما برگزار شد و برنده‌های خود را معرفی کرد.

در بخش ایده پردازیِ کابین هواپیما، جایزه، به ایده‌ای به نام Lower Deck Pax Experience Modules (واحدهای آرامِ طبقه پایین) تعلق گرفت؛ ایده‌ای که توسط شرکت تولید کننده تجهیزات هواپیماییِ ایرباس، با همکاری کمپانی فرانسویِ سافران ارائه شده بود.

این دو نیروگاه هوایی، به خاطر محفظه‌هایی که در کابین بار طراحی کرده بود تا به جای مورد نیاز مسافران در فضای زیر کابینِ معمولی هواپیما وسعت ببخشد، شایسته دریافت این جایزه تشخیص داده شدند.

مسئول پروژه های ابتکاری در شرکت سافرون، "سباستین سیونیون" و مسئول تولید کابین از شرکت ایرباس، یعنی "فردریک میزل" اعلام کردند که دریافت این جایزه، کمک بزرگی برای پیشبرد و ارتقای طراحیِ این تیم؛ طراحیی که از روی کاغذ شروع می‌شود و به آسمان می‌رسد است.طراحان توضیح دادند که نکته اصلی ایده، این بوده که فضایی آرام و تاریک برای مسافران ایجاد شود تا خواب راحتی داشته باشند و این فضای اضافه، از محلی تامین شود که تا کنون برای مسافر بلااستفاده بوده‌ است.

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]