با حضور در اتاقهای شیشه ای این هتل آسمان پرستاره را مشاهده کنید

کد خبر : 68740 دوشنبه 24 مهر 1396 - 15:11:01

افراد زیادی دوست دارند شب هنگام با حضور در مناطق بکر و دورافتاده از زیبایی های طبیعت استفاده کنند، اما عدم دسترسی به امکانات و زیرساخت های مختلف آنها را از این کار منصرف می کند.

به گزارش سیناپرس به نقل از مهر،یک شرکت فنلاندی با ایجاد هتلی در یک منطقه بکر طبیعی ماجراجویی در طبیعت را برای افراد بیشتری ممکن کرده است.

اتاق های این هتل به صورت کلبه های مجزای شیشه ای طراحی شده اند و با اتاق های استاندارد موجود در هتل ها تفاوت دارند. با حضور در این اتاق ها می توان دید ۳۶۰ درجه و کاملی از محیط بیرون به دست آورد و به خصوص در شب ها آسمان پرستاره و زیبا را از نزدیک مشاهده کرد، بدون آنکه کمبودی در زمینه امکانات رفاهی و اسکان راحت وجود داشته باشد.

این هتل در مجموع دارای ۲۴ اتاق شیشه ای است و یک رستوران هم برای استفاده علاقمندان در نظر گرفته شده است. تمامی اتاق ها مجهز به برق، خدمات وای – فای، شیشه ضد مه و گرم شونده، تهویه مطبوع، آشپزخانه ای کوچک، دوش و سرویس بهداشتی هستند. تختخواب برقی اتاق های این هتل هم قابل جابجایی و تنظیم بر اساس نحوه تابش نور خورشید است.

البته هزینه اقامت در چنین هتلی بالاست و قیمت هر شب حضور در اتاق های مختلف آن از ۴۷۲ تا ۳۹۰ دلار در نوسان است. این هتل در منطقه لوین ایگلوت فنلاند قرار دارد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]