با استفاده از فناوری پیشرفته؛

خودروهای خودران ارسال کالا در راهند

کد خبر : 59375 چهارشنبه 17 خرداد 1396 - 10:49:03

یک کارآفرین انگلیسی خودرویی خودران برای تحویل بسته های پستی ساخته که با کمک نرم افزار هوش مصنوعی خطرات اطراف را ردیابی می کند.

به گزارش سیناپرس به نقل از مهر،یک کارآفرین انگلیسی خودرویی به نام Kar-go ساخته که با رایانه کنترل می  شود. این شرکت وعده می دهد مشکل تحویل اتوماتیک بسته ها را با این خودرو حل کند. این خودروی خودران هزینه های حمل و نقل را به میزان قابل توجهی می کاهد.

Kar-go طوری طراحی شده تا در جاده های علامت گذاری نشده مانند خیابان ها و پیاده روهای مناطق مسکونی حرکت کند. در Kar-go از فناوری های پیشرفته روباتیک و خودروهای خودران برای جهت یابی استفاده می شود.

همچنین تولیدکننده آن مشغول همکاری با شرکت خودروسازی Pilgrim است تا در آینده نزدیک ناوگانی از آن را بسازد.

ویلیام ساچیتی شرکت تولید کننده Kar-go را تاسیس کرده است. آخرین فعالیت تجاری او ساخت خدمت دربانی دیجیتال MyCityVenue بود که ۱.۶ میلیون کاربر را به خود جذب کرد.

او درباره KAr-go می گوید: ما اکنون می توانیم حسگرهای خودروی خودران، نرم افزار هوش مصنوعی و سیستم مدیریتی را برای ارتقای این اتومبیل به کار ببریم. این خودرو با کمک نرم افزار هوش مصنوعی خطرات اطراف را ردیابی و دفع می کند. در بدنه خودرو نیز نوعی سیستم دسته بندی و ذخیره وجود دارد که بسته های مشتریان مختلف در آن قرار می گیرد.

هنگامیکه خودرو به هریک از آدرس های مورد نظر خود می رسد، این سیستم به طور خودکار بسته مربوط به مشتری ساکن آن آدرس را انتخاب می کند.

این خودرو ۱۴ ژوئن در لندن رونمایی خواهد شد.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]