کد خبر : 55715 جمعه 27 اسفند 1395 - 22:25:35
رونمائی-از-تازه-های-فناوری-های-دیجیتال-در-آلمان

گزارش تصویری از نمایشگاه بوش کانکتت 2017

رونمائی از تازه های فناوری های دیجیتال در آلمان

سیناپرس: بیش از 30 هزار نفر از پژوهشگران و فعالان دنیای فناوری های دیجیتال، اینترنت اشیا و صنعت با حضور در نمایشگاه بوش کانکتت 2017 در شهر برلین به بررسی دستاوردهای جدید این حوزه و بحث و تبادل نظر درباره آینده آن پرداختند.

نمایشگاه فناوری های دیجیتال با عنوان The Bosch ConnectedWorld 2017 از روز 15 مارچ برابر با بیست و پنجم اسفند ماه در شهر برلین پایتخت کشور المان آغاز به کار کرده و در آن از جدیدترین دستاوردها و اختراعات دنیای فناوری و دیجیتال رو نمائی شده است. در این نمایشگاه بیش از 30 هزار شرکت اجرائی و کمپانی های فعال در این زمینه حاضر شده و کارشناسان به بحث و تبادل نظر و انتقال تجربیات خود در حوزه های مختلف صنعت، فناوری و دنیای دیجیتال پرداختند.

در این نمایشگاه بیش از 30 هزار شرکت اجرائی و کمپانی های فعال در این زمینه حاضر شده و کارشناسان به بحث و تبادل نظر و انتقال تجربیات خود در حوزه های مختلف صنعت، فناوری و دنیای دیجیتال پرداختند.

 یکی از مهمترین موضوعاتی که در این نمایشگاه به آن پرداخته شده است، مبحث اینترنت اشیا یا IoT است و در این نمایشگاه همچنین مباحثی کلان از جمله چگونگی روند و پیاده سازی دنیای واقعی و فراز و نشیب زنجیره ارزش در صنعت مورد بررسی قرار گرفت. در حاشیه این نمایشگاه بیش از 80 شرکت مختلف اقدام به ارائه دستاوردهای جدید خود در زمینه پیشرفت های صنعتی و اینترنت اشیا کردند. از جمله مهمترین شرکت های حاضر در این نمایشگاه می توان به شرکت ارتباطات آلمان Deutsche Telekom اشاره کرد که از روبات های جدید ساخته شده ای رو نمائی کرده است که امکان هدایت و کنترل آن ها از طریق دوربین های واقعیت مجازی امکان پذیر است. در همین رابطه تیموتیوس هوئتگس از مدیران ارشد شرکت ارتباطات آلمان در مراسم روز نخست این نمایشگاه، سخنرانی کرده و درباره فناوری فوق الذکر توضیحاتی ارائه داد. در این گزارش تصویری به تماشای گوشه هایی از نمایشگاه فناوری های دیجیتال در آلمان می پردازیم.

 

منبع: news.xinhuanet

ترجمه: فاطمه کردی

no-alt

در حاشیه این نمایشگاه بیش از 80 شرکت مختلف اقدام به ارائه دستاوردهای جدید خود در زمینه پیشرفت های صنعتی و اینترنت اشیا کردند

no-alt

یکی از مهمترین موضوعاتی که در این نمایشگاه به آن پرداخته شده است، مبحث اینترنت اشیا یا IoT است

no-alt

از جمله مهمترین شرکت های حاضر در این نمایشگاه می توان به شرکت ارتباطات آلمان Deutsche Telekom اشاره کرد

no-alt

نمایشگاه فناوری های دیجیتال با عنوان The Bosch ConnectedWorld 2017 از روز 15 مارچ برابر با بیست و پنجم اسفند ماه در شهر برلین پایتخت کشور المان آغاز به کار کرده و در آن از جدیدترین دستاوردها و اختراعات دنیای فناوری و دیجیتال رو نمائی شده است.

no-alt

تیموتیوس هوئتگس از مدیران ارشد شرکت ارتباطات آلمان در مراسم روز نخست این نمایشگاه، سخنرانی کرد

no-alt

ر این نمایشگاه بیش از 30 هزار شرکت اجرائی و کمپانی های فعال در این زمینه حاضر شده و کارشناسان به بحث و تبادل نظر و انتقال تجربیات خود در حوزه های مختلف صنعت، فناوری و دنیای دیجیتال پرداختند.

no-alt

در این نمایشگاه همچنین مباحثی کلان از جمله چگونگی روند و پیاده سازی دنیای واقعی و فراز و نشیب زنجیره ارزش در صنعت مورد بررسی قرار گرفت.

no-alt

از جمله مهمترین شرکت های حاضر در این نمایشگاه می توان به شرکت ارتباطات آلمان Deutsche Telekom اشاره کرد که از روبات های جدید ساخته شده ای رو نمائی کرده است که امکان هدایت و کنترل آن ها از طریق دوربین های واقعیت مجازی امکان پذیر است.

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]