همکاری جهاددانشگاهی مرکزی با کمیته امداد

توافق‌نامه همکاری جهاددانشگاهی استان مرکزی و کمیته امداد استان به منظور پاسخگویی به نیازهای حوزه درمان، آموزش، پژوهش و فرهنگی به مدت دو سال به امضا رسید.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان مرکزی، با حضور محسن مرادی رییس این واحد سازمانی و مجید مومنی مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی توافق‌نامه همکاری مشترک به منظور پاسخگویی به نیازهای حوزه درمان، آموزش، پژوهش و فرهنگی به مدت دو سال به امضا رسید.

از تعهدات مشترک این توافق نامه می توان به انجام نیازسنجی از مددجویان، کارکنان و خانواده های کمیته امداد توسط جهاددانشگاهی بابت ارایه دوره های آموزشی کوتاه مدت و بلند مدت، ارایه 30 درصد تخفیف از سوی جهاددانشگاهی بابت دوره های آموزشی کوتاه مدت عمومی به مددجویان کمیته امداد، ارایه 20 درصد تخفیف از سوی جهاددانشگاهی بابت دوره های آموزشی کوتاه مدت به کارکنان و خانواده های امدادگران و ارایه تخفیف 10 درصدی علاوه بر سهم بیمه های پایه بابت هزینه های ناباروری مددجویان کمیته امداد و کارکنان این نهاد اشاره کرد.

همچنین به منظور اجرایی شدن مفاد توافق نامه مقرر شد جلسات رسمی به صورت ادواری با حضور کارشناسان کمیته امداد و جهاددانشگاهی استان در موضوعات تخصصی مورد علاقه طرفین و به دعوت نمایندگان تام الاختیار برگزار شود.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا