نمایش دستاوردهای فناورانه جهاد دانشگاهی کردستان

نمایشگاه دستاوردهای فناورانه جهاددانشگاهی با حضور فناوران، پژوهشگران و شرکت های دانش بنیان در سنندج و جمعی از مسوولان استان افتتاح شد.

به گزارش سیناپرس، نمایشگاه دستاوردهای فناورانه با هدف گسترش فرهنگ نوآوری و ارائه دستاوردهای پژوهشی، نوآوری‌ها و توانمندی‌های فناورانه جهاددانشگاهی با حضور فناوران، پژوهشگران و شرکت های دانش بنیان در سنندج، نماینده ولی فقیه در استان کردستان و جمعی از مسوولان استانی امروز دوشنبه (۲۴ مهرماه) افتتاح شد.

 نمایشگاه دستاوردهای فناورانه با هدف ارائه دستاوردهای پژوهشی، نوآوری‌ها و توانمندی‌های فناورانه، شرکت‌های خلاق و فناور و صنایع دانش بنیان زیر مجموعه این نهاد با حضور مسئولان استانی ۲۴ مهر ماه به مدت سه روز در سنندج برپا است.

علاوه بر دستاوردهای پژوهشی و اشتغال محور جهاددانشگاهی، شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق زیر مجموعه مرکز نوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی در موضوعاتی از جمله فنی و مهندسی، صنایع غذایی، کشاورزی، و … در این نمایشگاه حضور دارند.

این نمایشگاه می تواند تبلور اراده و تلاش جهادگران جهاددانشگاهی در عرصه‌های مختلف علمی، پژوهش و فناوری، فرهنگی و آموزش‌های توأم بامهارت آموزی و مهارت افزایی باشد و امید است که بازخوردهای مطلوبی در بین مسئولان استان داشته باشد.

No tags for this post.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا