کد خبر : 462 یکشنبه 05 بهمن 1393 - 10:25:48
اطلاعات-جدید-درباره-به-روز-رسانی-ویندوز-10

اطلاعات جدید درباره به روز رسانی ویندوز 10

سیناپرس: شرکت مایکروسافت، بزرگترین شرکت نرم افزاری جهان اعلام کرد که نسخه جدید سیستم عامل ویندوز 10 برای اکثر نسخه های اخیر کاربران ویندوز ، بدون هیچ هزینه و به صورت رایگان ارتقا داده می شود. پیش بینی می شود که نسخه ویندوز عامل 10 در پاییز سال جاری وارد بازار شود و طرح رایگان ارتقای آن نیز تا یک سال ادامه داشته باشد .

سینا پرس: شرکت مایکروسافت طی بیانیه ای رسمی اعلام کرد که نسخه جدید سیستم عامل ویندوز 10 به صورت رایگان ارتقا داده می شود . در همین راستا ، سهنگوی این شرکت  اظهار داشت که ویندوز 10 برای اکثر نسخه های اخیر کاربران ویندوز ، بدون هیچ گونه هزینه و به صورت رایگان ارتقا داده می شود . این موضوع در حالی است که به طور معمول این شرکت برای ارتقا بخشیدن نسخه های جدید ویندوز صد دلار دریافت می کرده است .

تحلیلگران معتقد هستند که شرکت مایکروسافت ، بزرگترین شرکت نرم افزاری جهان تلاش می کند تا برای حفظ مشتریان خود این استراتژی جدید را به کار گیرد . استراتژی رایگان ارتقا بخشیدن نسخه جدید سیستم عامل ویندوز 10 ، به این جهت طراحی شده است تا قرار دادن ویندوز در دستگاه های زیادی را امکان پذیر سازد .

بر این اساس ، کاربران سیستم های ویندوز 7 و ویندوز 8.1 بر روی کامپیوتر، تبلت و موبایل های ویندوزی می توانند نسخه جدید سیستم عامل ویندوز 10 را به صورت رایگان در اختیار داشته باشند . علاوه بر این ، ویندوز عامل 10 می تواند سیستم ارتباطی و اتصال یکپارچه ای بین کامپیوتر ، تلفن های همراه ، تبلت ها و سایر ابزارهای ارتباطی ایجاد کند .

لازم به ذکر است ، پیش بینی می شود که ویندوز عامل 10 در پاییز سال جاری وارد بازار شود و نسخه ارتقا بخشیدن رایگان آن  نیز به مدت یک سال در دسترس خواهد بود .

منبع
 

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]