تبریک وزیر علوم به دانشگاه علم و فرهنگ:

ساختمان جدید دانشگاه موفقیتی بزرگ در عرصه دانشگاهی است

کد خبر : 45171 دوشنبه 18 مرداد 1395 - 10:55:12

ساختمان جدید دانشگاه علم و فرهنگ در سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی در 13 طبقه شامل 5 طبقه منفی با حضور دکتر فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر طیبی رئیس جهاد دانشگاهی افتتاح شد.

دکتر محمد فرهادی وزیر علوم در حاشیه افتتاح این ساختمان که دارای ورزشگاهی به مساحت 800 متر مربع، 6 واحد آزمایشگاهی و کارگاهی، 3 واحد کتابخانه و 3 طبقه فضای کلاسی و آموزشی است، در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه من از اولین جهادگران جهاد دانشگاهی بوده‌ام، افزود: شروع کار من از جهاد دانشگاهی واحد خراسان بوده و این توفیق را داشته‌ام که از نهادی شروع کرده‌ام که پس از 36 سال به یک نهاد پرقدرت علمی، تحقیقاتی، فناوری و تولیدی تبدیل شده است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری همچنین افزود: دانشگاه علم و فرهنگ به حق یک دانشگاه نسل سومی و کارآفرین بوده و تبدیل به دانشگاهی ماموریت گرا و پیشرو شده است.

وی تاکید کرد:  در حال حاضر در وزارت علوم موضوع دانشگاه‌های نسل سوم مطرح است که از دل آن شرکت‌های زایشی ایجاد شده و اقدام به تولید محصولات فناورانه می‌کنند که دانشگاه علم و فرهنگ نیز در این زمینه گام برداشته است.

دکتر فرهادی با تبریک به مسئولین دانشگاه به مناسبت تاسیس ساختمان جدید دانشگاه علم و فرهنگ خاطرنشان کرد: ساخت چنین ساختمانی طی دوسال با فناوریهای پیشرفته یک موفقیت بزرگ در عرصه دانشگاهی است که جای تبریک دارد.

همزمان با رشد و توسعه کیفی دانشگاه و براساس نیازهای منطبق با اهداف میان مدت و بلند مدت ،توسعه زیر ساخت های دانشگاه ازجمله موفقیت هایی بوده که با لطف الهی و همت همکاران معاونت پشتیبانی دانشگاه  علم و فرهنگ به آن دست یافته است.

گفتنی است، در طبقه دوم این ساختمان پارک علم و فناوری‌های نرم تأسیس می شود.این ساختمان با مساحت 21000مترمربع دارای 13طبقه که شامل 5طبقه منفی با سطح اشتغال 100درصد و 8طبقه مثبت با سطح اشغال 60درصد  است.

ساختمان جدید دانشگاه علم و فرهنگ با حیاطی به مساحت 1100مترمربع ،پارکینگی با ظرفیت 250عددی،ورزشگاه به مساحت800مترمربع وسه طبقه فضای کلاسی وآموزشی شامل 44کلاس و جمعا به مساحت 3300مترمربع را شامل می‌شود.

همچنین دو طبقه فضای اداری پیش بینی شده برای 5دانشکده  به مساحت 2200مترمربع ،رستورانی به مساحت 1000مترمربع ،5واحد سایت  در مجموع 510مترمربع و سالن همایش بین المللی با ظرفیت 530نفز جمعا به مساحت 1200مترمربع و سه سالن جنبی با ظرفیت های 80-60-50نفره در این ساختمان وجود دارد.

no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
no-alt
هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]