کد خبر : 39301 یکشنبه 16 خرداد 1395 - 03:21:54
-تبلتی-قابل-استفاده-بر-روی-مچ-دستان-کاربر

تبلتی قابل استفاده بر روی مچ دستان کاربر

به‌تازگی محصولی به نام کامپیوتر مچی روفوس کاف (Rufus cuff) معرفی شده است که عملا یک محصول بسیار عجیب بوده و در حقیقت یک تبلت قابل استفاده بر روی مچ دستان کاربر به‌حساب می‌آید.

به‌ تازگی محصولی به نام کامپیوتر مچی روفوس کاف (Rufus cuff) معرفی شده است که عملا یک محصول بسیار عجیب بوده و در حقیقت یک تبلت قابل استفاده بر روی مچ دستان کاربر به‌حساب می‌آید.

به گزارش ایتنا از وب‌سایت خبری تحلیلی Engadget، هنگامی‌ که ساعت هوشمند برای نخستین بار به‌عنوان یک طرح پیشرو در رسانه‌های جهانی خود را مطرح کرد بسیاری از افراد معتقد بودند که این طرح کاملا بی‌مصرف و فاقد کاربری خواهد بود.

حال تبلت مچی جدیدی به بازار عرضه شده است که بازخوردهای صورت گرفته نسبت به آن مشابه با بازخوردهای یاد شده در زمینه ساعت‌های هوشمند است.

 


این تبلت که ۳.۲ اینچ اندازه دارد، با یک بند بر روی مچ دستان شما بسته می‌شود و از نظر کارکرد عملا مشابه یک تبلت عادی عمل می‌کند.

این محصول که رفوس کاف (Rufus cuff) نام دارد یک دستگاه اندرویدی کوچک است که برای استفاده توسط کارمندان طراحی شده است و شرکت‌های مختلف می‌توانند با استفاده از آن کارکرد کارمندان خود را تسریع بخشند.

این محصول با برچسب قیمت ۳۰۰ دلاری به بازار عرضه خواهد شد و در طی فرایند پیش‌فروش آن رقم ۸۰۰ هزار دلار برای شرکت سازنده جمع‌آوری شده است.
 

کلید واژه ها: تبلت کاربر مچ دستان
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]