دانشگاه‌های برتر جشنواره فناوری نانو معرفی شدند

کد خبر : 33312 چهارشنبه 26 اسفند 1394 - 09:40:21

دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران (پردیس کیش) به صورت مشترک رتبه برتر دهمین جشنواره فناوری نانو را به خود د اختصاص دادند.

 افتتاحیه ششمین کنفرانس بین المللی نانو ساختارها با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور، دبیر ستاد ویژه فناوری نانو و جمعی از محققان داخلی و خارجی در مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش برگزار شد.دراین مراسم از برترین های عرصه نانوفناوری در بخش های متخصصان، مؤسسه های پژوهشی و آزمایشگاه ها، تجلیل شد و دانشگاه صنعتی اصفهان بصورت مشترک با دانشگاه صنعتی امیرکبیر بعنوان رتبه سوم کشور در بخش دانشگاه ها معرفی شدند.

در این بخش، رتبه اول به صورت مشترک به دانشگاه صنعتی شریف و دانشگاه تهران (پردیس کیش) و رتبه پنجم نیز به دانشگاه تربیت مدرس اختصاص یافت.

مؤسسات پژوهشی و دانشگاه های برتر این جشنواره بر اساس فعالیت ها، دستاوردهای فناورانه، انتشارات علمی و آموزشی تعیین و در مجموع برترین های فناوری نانو براساس ارزیابی و رتبه بندی فعالیت ها و دستاوردهای افراد و نهادهای فعال کشور در حوزه فناوری نانو در سال ۱۳۹۳ با اهدا لوح، تندیس، جایزه نقدی و جایزه پژوهانه مورد تجلیل قرارگرفتند.

در این جشنواره که از سال ۱۳۸۴ برگزار می شود، ستاد ویژه فناوری نانو همه ساله پس از ارزیابی افراد و نهادهای فعال فناوری نانو، از برگزیدگان بخش های مختلف این حوزه تجلیل می نماید

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]