به همت کانون اندیشه جوان با همكاري انجمن اسلامي دانشگاه الزهرا(س) برگزار می شود؛

اولین نشست از سلسله نشست های اندیشه ای با موضوع"زن حقیقی"

کد خبر : 30612 دوشنبه 26 بهمن 1394 - 11:14:52

كانون انديشه جوان پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با همكاري انجمن اسلامي دانشگاه الزهرا(س)، اولین نشست از سلسله نشست‌ های انديشه‌ اي با عنوان " فمنیسم ایرانی" را 27 بهمن برگزار می کند.

 كانون انديشه جوان در نظر دارد با همكاري انجمن اسلامي دانشگاه الزهرا(س)، اولین نشست از سلسله نشست‌ های انديشه اي را با موضوع «زن حقيقي» در دانشگاه الزهرا(س) برگزار كند. «فمينيسم ايراني» عنوان اولين نشست از سلسله نشست ‌هاي «زن حقيقي» است كه در آن با حضور محسن بدره و حجت الاسلام و المسلمين محمدرضا كدخدايي، به فمينيسم در ايران و جريان‌ هاي فمينيستي ‌اي كه در ايران شكل گرفته است و گفتمان‌ هاي ذيل آن و همچنين فمينيسم اسلامي پرداخته خواهد شد.

هدف از برگزاري اين نشست ‌ها انجام عمليات فكري با رويكرد گفتمان‌ سازي مفهوم زن حقيقي و الزامات و انديشه ‌هاي آن در بين عموم دانشجويان و نيز نقد و بررسي نظرات مطرح در حوزه زن عنوان شده است.

گفتنی است این نشست روز سه‌شنبه 27 بهمن از ساعت 15 در سالن حورا دانشگاه الزهرا(س) به نشاني: خيابان ده‌ ونك برگزار می ‌شود.

علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88970840 داخلی 113 دفتر نشست ‌ها و همايش ‌هاي کانون اندیشه جوان تماس حاصل کنند. حضور کلیه علاقمندان در این نشست بلامانع است.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

نظرات شما

متن *

[کد امنیتی جدید]