کد خبر : 21366 پنج شنبه 21 آبان 1394 - 06:20:00
ساختار-لمس-سه-بعدی-هوشمند-برای-تلفن-همراه

نتیجه یک هک هوشمندانه:

ساختار لمس سه بعدی هوشمند برای تلفن همراه

سیناپرس: یک تیم از هکرهای چینی موفق به ایجاد تغییراتی در تلفن های همراه هوشمند عادی و تبدیل کردن صفحه نمایش آنها به یک نمایشگر سه بعدی هوشمند با قابلیت درک میزان فشار وارده شده اند.

شرکت اپل چندی پیش سیستم لمس سه بعدی خود را با سر و صدای فراوانی به کاربران معرفی کرد و این ابداع را یک نوآوری خارق العاده نامید ولی اقدامات اخیر گروهی مستقل از هکرهای چینی موجب شده است تا این هیاهوی رسانه ای عملا بیهوده به نظر برسد زیرا این گروه توانسته اند تا امکانی مشابه را بدون افزودن هیچ قطعه اضافه ای به سایر دستگاه های همراه نیز اضافه کنند.

این گروه با استفاده از فشارسنج های موجود در بسیاری از تلفن های همراه به سراغ افزودن این امکان به آنها رفته اند در حالی که اپل برای این کار از نوع خاصی از نمایشگرها استفاده می کند.

این گروه در فایل ویدیویی ارائه شده نشان دادند که چگونه می توانند با استفاده از فشارسنج های موجود در بسیاری از تلفن های همراه به سراغ افزودن این امکان به آنها رفته اند در حالی که اپل برای این کار از نوع خاصی از نمایشگرها استفاده می کند.

در ادامه می توانید فایل ویدویی تهیه شده توسط این گروه چینی را مشاهده کنید که در آن یک نسخه از تلفن همراه اکسپریا Z3 شرکت سونی با کمک این روش به سیستم لمس سه بعدی مجهز شده است.

منبع

نظرات شما

[کد امنیتی جدید]