کد خبر : 183 سه شنبه 14 مرداد 1393 - 13:08:11
فراخوان-مقاله-برای-ارائه-در-مجمع-بین‌المللی-اقتصاد-فناوری-نانو

فراخوان مقاله برای ارائه در مجمع بین‌المللی اقتصاد فناوری نانو

سیناپرس: سومین مجمع بین‌المللی اقتصاد فناوری نانو، ۱۹ و ۲۰ مهر ماه امسال در محل مرکز همایش‌های بین المللی صدا و سیمای تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سینا پرس،‌ ستاد توسعه فناوری نانو سومین مجمع بین المللی اقتصاد فناوری نانو را به منظور آشنایی نیروهای متخصص و علاقه‌مند به مباحث مرتبط با اقتصاد نانو از قبیل تجاری‌سازی، سرمایه‌گذاری، مدیریت ریسک، رسوخ فناوری، ایمنی و بازاریابی در حوزه‌های فناوری نانو و تبادل تجربیات بین فناوران، سرمایه گذاران، متخصصین و فعالان داخلی و خارجی این حوزه برگزار می‌کند.
 

برگزاری جلسات سخنرانی مسؤولین، مدیران و صاحب‌نظران ارشد کشور در حوزه تجاری سازی، صنعت و بازار،‌ ‏برپایی کارگاه‌های آموزشی و نشست‌های تخصصی با موضوع تجاری‌سازی فناوری نانو از جمله برنامه‌های مجمع به‌ شمار می‌روند.‏

 

مجمع اقتصاد نانو در شش محور «راهکارها و چالش‌های ورود منابع مالی به حوزه نانو»، «مدل‌های کسب و کار مناسب برای شرکت‌های فعال در حوزه فناوری نانو»، «ساختار و مبانی مدیریت کسب و کارهای مبتنی بر فناوری‌های نوین»،‌ «رسوخ فناوری نانو در صنعت»، «توسعه ابزار بازاریابی محصولات فناوری نانو» و «مالکیت فکری و ثبت اختراع» برگزار می‌شود.

 

بر اساس اعلام دبیرخانه مجمع، علاقه‌مندان و دانشجویان می‌توانند با ارائه پوستر در محورهای فوق در مجمع بین‌المللی اقتصاد نانو شرکت کنند. ‏افراد فرصت دارند چکیده پوستر خود را تا تاریخ 15 مرداد ماه به پست الکترونیکی ‎ارسال کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تا تاریخ 10 شهریورماه به پایگاه اینترنتی ifne.nano.ir مراجعه کرده و یا با شماره تلفن 88965783 و 88965786 تماس بگیرند.

هرگونه کپی برداری و انتشار مطالب از خبرگزاری بدون ذکر منبع پیگرد قانونی دارد.
نظرات شما

[کد امنیتی جدید]